93‑letnia babcia i wnuczek przebierają się i robią komiczne zdjęcia

93-letnia babcia i wnuczek przebierają się i robią komiczne zdjęcia
Źródło zdjęć: © © Ross Smith / [Instagram](https://www.instagram.com/smoothsmith8/)
Paweł Ziemiński

13.12.2019 13:00, aktual.: 26.07.2022 15:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To się nazywa wesoła rodzinka! Ross Smith i jego babcia Pauline Kana uwielbiają odtwarzać postaci z różnych filmów oraz bajek na zdjęciach. Pokazuje to niezwykłą więź między nimi. Uśmiech sam maluje się na twarzy.

Ross Smith i jego 93-letnia babcia Pauline Kana mają naprawdę wyjątkową więź i poczucie humoru. Około 6 lat temu Ross zaczął kręcić krótkie filmiki za pomocą Vine. W każdym z nich pojawiała się Pauline i internauci pokochali uroczą staruszkę.

Od tamtego czasu babcia i wnuczek kontynuują swoją przygodę ze zdjeciami i odtwarzaniem znanych postaci. Na ich zdjęciach zobaczymy Pauline, jako: świętego Mikołaja, mistrzynię karate, indyka na Święto Dziękczynienia czy zawodniczkę footballu amerykańskiego. Staruszka ma do siebie ogromny dystans.

Twórcze podejście do relacji wnuczka i babci zaowocowało ponad 2,7 milionami obserwujących na Instagramie i prawie milionem na YouTube, nie wspominając już o 9 milionach na Facebooku. Śledzenie ich przygód zdecydowanie poprawia humor. Oby każdy z nas miał tyle pozytywnej energii w wieku Pauline!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)