NY Times "A moment in time", czyli foto-mozaika współczesnego świata

NY Times "A moment in time", czyli foto-mozaika współczesnego świata

New York Times - "A moment in time"
New York Times - "A moment in time"
Kirill Goroditskiy
12.04.2010 19:41, aktualizacja: 01.08.2022 15:23

Wielu uważa, że New York Times,  to najsłynniejszy na świecie tytuł, który zatrudnia fotoreporterską elitę, a o pracy dla NYT marzą masy miłośników fotografii na całym świecie. Gazeta umożliwia Wam opublikowanie swoich zdjęć w ciekawym projekcie "A moment in time".

Nie proponujemy Wam walki o etat u tego mediowego giganta, a jedynie podsuwamy sposób na spędzenie wspólnie z waszym aparatem niedzieli, 2 maja 2010 roku. Tego dnia, dokładnie o godzinie 16:00 czasu polskiego, należy wykonać zdjęcie sytuacji, w której akurat będziecie się znajdować. Na potrzebę eksperymentu, możecie ją całkowicie zaaranżować. Jedynym warunkiem jest trzymanie się jednej z zasugerowanych tematyk. Później jak najszybciej wyślijcie swoje zdjęcie na adres e-mail redakcji zaznaczając, że fotografia bierze udział w projekcie "A moment in time".

Kiedy już fotoedytorzy zakończą przyjmowanie napływających z całego świata fotografii, zabiorą się za aranżowanie gigantycznej mozaiki, która ma w ten oryginalny sposób oddać ideę współczesnego świata. Jeśli czujecie się zainteresowani wzięciem udziału w projekcie jednego z najbardziej wpływowych dzienników świata, wejdźcie na stronę i zapoznajcie się ze szczegółami.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)