ACDSee Photo Manager 2009

ACDSee Photo Manager 2009

ACDSee Photo Manager 2009
Marcin
01.10.2008 19:05, aktualizacja: 02.08.2022 10:44

ACDSee to znany i lubiany program do katalogowania i prostej korekcji zdjęć. W swojej nowej edycji, nazwanej przyszłościowo Photo Manager 2009, poza ulepszeniami dostępnych opcji, postawiono nacisk na opcje współdzielenia się swoimi kolekcjami zdjęć.

Wśród nowości mamy na przykład nowy system importu - teraz już nawet podczas kopiowania zdjęć z aparatu (czy czytnika kart, CD/DVD lub innego źródła) możemy zmieniać im nazwy, kategoryzować i dodawać słowa kluczowe.

ACDSee pozwala także na bezstratną pracę na plikach - to znaczy, każde zdjęcie, które ma zostać edytowane, posiada swojego bliźniaka, dzięki czemu zawsze można wrócić do oryginalnej fotografii. A więc koniec strachu, że przesadzimy z naprawianiem swojej twórczości.

Swoimi zdjęciami będziemy mogli dzielić się szybko i bezboleśnie dzięki "quick uploaders", które pozwalają na wysyłanie fotografii z poziomu programu prosto na serwisy typu flickr.com

Bolesna jest jednak cena programu - całe $49.99, ale jeśli chcecie zobaczyć czy program wart jest zachodu, możecie spróbować 30 dniowej darmowej wersji na stronie acdsee.com

Źródło: ACDSee

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)