Aditya Aryanto tworzy zwierzaki rodem z gry Minecraft. Tylko grafika jest lepsza

Aditya Aryanto tworzy zwierzaki rodem z gry Minecraft. Tylko grafika jest lepsza
Źródło zdjęć: © © Aditya Atyanto / [Instagram](https://www.instagram.com/ditpict/)
Marcin Watemborski

25.01.2017 07:56, aktual.: 25.01.2017 12:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kojarzycie Minecrafta - grę komputerową pełną pikseli, która ma ogromną popularność. Retuszer Aditya Atyanto z Indonezji stwierdził, że będzie śmiesznie, gdy stworzy retusze zwierząt w klimacie tej gry. Wyszło mu to zdecydowanie lepiej niż w oryginale.

Aditya zastanawiał się, jak będą wyglądały zwierzęta w innej formie, niż wyglądają naprawdę. Zdecydował się na stworzenie sześciennych zwierzaków, rodem z Minecrafta. No cóż – graficznie są one zdecydowanie lepsze, przynajmniej mają oczy, a nie wielkie piksele.

Artysta postanowił, że jego twory będą zbudowane z prostokątnych klocków, ponieważ zwyczajnie lubi ten kształt. Przyznacie, że to dość komiczne – zobaczyć na przykład kwadratowego kota.

W pierwszym momencie obawy retuszera dotyczyły tego czy zwierzaki faktycznie będą wyglądały sympatyczniej jako zlepek sześcianów. Był ciekawy rezultatu, więc stworzył kilka obrazów na próbę. Tak oto powstały Anicube lub Animal Cube’y.

Do swoich manipulacji Aditya wykorzystuje zdjęcia z Unsplasha albo Pixabaya. Później wrzuca je do Photoshopa i bawi się narzędziem „Skraplanie” (ang. Liquify). Po ukształtowaniu zwierzaka okazuje się, że wygląda dużo zabawniej niż prawdziwy. Dzięki wsparciu znajomych grafika, projekt cały czas się rozwija i zyskuje na popularności z dnia na dzień.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej kwadratowych zwierzaków – rzućcie okiem na Instagram tego twórcy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)