Aktualizacja Adobe CC - sprawdzamy co nowego w wydaniu 2015

Aktualizacja Adobe CC - sprawdzamy co nowego w wydaniu 2015

Aktualizacja Adobe CC - sprawdzamy co nowego w wydaniu 2015
Jakub Kaźmierczyk
18.06.2015 10:24, aktualizacja: 18.06.2015 12:24

W ostatnich dniach Adobe wprowadziło aktualizację swoich produktów. Sprawdziliśmy czy nowości rzeczywiście dużo wnoszą do pracy fotografa.

Niedawno Adobe wypuściło na rynek nowego Lightrooma i aktualizację wtyczki Camera RAW, natomiast w ostatnich dniach otrzymaliśmy sporą aktualizację, która spowodowała przeinstalowanie większości aplikacji w Creative Cloud. Z pewnością największymi przegranymi są użytkownicy pudełkowych wersji Lightrooma 6, który nowych funkcji nie otrzymał. W przypadku, kiedy nowa aplikacja nie dostaje aktualizacji sytuacja wygląda niepokojąco.

Największą nowością jest funkcja "dehaze", która odpowiada za pozbycie się zmniejszonej przejrzystości powietrza. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jej działania, szczególnie, że testowałem ją na wielu zdjęciach, a na poniższym filmie zobaczycie jakie cuda potrafi zdziałać. Inne funkcje są nieco mniej przydatne z mojego punktu widzenia, aczkolwiek warto przetestować je samemu i ocenić. A Wam, która z nowości najbardziej przypadła do gustu? Dajcie znać w komentarzach!

Adobe CC 2015 - test nowych funkcji [wideoporadnik]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)