Adobe Creative Week 2014 w Warszawie już niebawem

Adobe Creative Week 2014 w Warszawie już niebawem
Redakcja Fotoblogia.pl

13.08.2014 10:27, aktual.: 26.07.2022 19:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adobe Creative Week 2014 to cykl warsztatów poświęconych kreatywnemu projektowaniu przy użyciu narzędzi Adobe, które odbędą się w pod koniec sierpnia w Warszawie.

Warsztaty i prezentacje skierowane są zarówno do profesjonalnych, jak i początkujących użytkowników oprogramowania Adobe. Wydarzenie adresowane jest również do osób na co dzień zajmujących się fotoedycją, pracowników drukarni stosujących nowoczesne techniki druku oraz osób odpowiedzialnych za komputerową obróbkę koloru. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat nowości technicznych oraz dowiedzieć się więcej o możliwościach artystycznych najnowszego oprogramowania z portfolio Adobe.

Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną m.in. przykłady wykorzystania zaawansowanych narzędzi do przetwarzania obrazu filmowego, edycji koloru, tworzenia publikacji i aplikacji na urządzenia mobilne, tworzenia aplikacji i animacji w języku HTML 5. Eksperci opowiedzą także o specyfice pracy ilustratora i projektanta profesjonalnych produkcji telewizyjnych. W przerwach między warsztatami będzie czas na indywidualne konsultacje z elementami testów technicznych.

W ramach akcji „Kolor w składzie komputerowym”, specjaliści Canon przybliżą zagadnienia certyfikowanych wydruków próbnych z automatycznym pomiarem koloru (Proof) oraz możliwości druku na szerokiej gamie nowych mediów.

Program warsztatów i prezentacji podzielono na bloki tematyczne w ramach głównych specjalizacji uczestników:

• 25 sierpnia - Fotografia cyfrowa a Adobe Photoshop (Paweł Zakrzewski)

• 26 sierpnia - Konwencje i sztuczki filmowe (Marcin Fischer)

• 27 sierpnia - Jestem mobilny – O tajnikach publikacji i aplikacji (Paweł Zakrzewski)

• 28 sierpnia - Kolor w składzie komputerowym (Adam Kulikowski)

• 29 sierpnia - Adobe Illustrator – nowa odsłona (Piotr Janowczyk)

Adobe Creative Week odbędzie się 25-29 sierpnia w siedzibie IT Media – Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie.

Zapisy i szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: www.adobecreativeweek.itmedia.pl

Ilość miejsc ograniczona (40 osób/warsztat). Udział w warsztatach jest płatny i wynosi 50 zł netto za udział w jednym spotkaniu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)