Adobe CS 6 w sprzedaży, Creative Cloud lada moment

Adobe Creative Suite 6
Adobe Creative Suite 6
Piotr Dopart

08.05.2012 10:20, aktual.: 26.07.2022 20:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni po oficjalnej prezentacji oprogramowania firma Adobe Systems poinformowała o wprowadzeniu pakietu Creative Suite 6 do sprzedaży detalicznej. CS 6 jest już dostępny zarówno w formie odrębnych produktów, jak i czterech zestawów: Creative Suite 6 Design & Web Premium, Creative Suite 6 Design Standard, Creative Suite 6 Production Premium oraz Creative Suite 6 Master Collection. Oparta na subskrypcji usługa Adobe Creative Cloud dostępna będzie od 11 maja.

David Wadhwani, wiceprezes działu Digital Media Business w firmie Adobe, następująco skomentował wejście produktu do sprzedaży:

Dwa tygodnie temu zaprezentowaliśmy rozwiązania Creative Cloud i CS6. Te nowe wersje programów zawładnęły wyobraźnią kreatywnych profesjonalistów na całym świecie. Dzisiaj wprowadzamy do sprzedaży CS6 i wprost nie możemy się doczekać nowej, ekscytującej ery, która rozpocznie się wraz z wprowadzeniem usługi Creative Cloud.

W ramach pakietu CS6 firma Adobe wprowadziła takie nowości, jak narzędzia oparte na wydajnym mechanizmie Mercury Graphics, interfejs zorientowany na workflow, rozwiązania usprawniające tworzenie treści płynnie dostosowujących się do większości wielkości ekranu i urządzeń oraz nowe rozwiązania zintegrowane z aplikacjami do tworzenia oraz edycji obrazów i wideo.

Subskrypcja chmurowej usługi Adobe Creative Cloud zapewnia dostęp do wszystkich narzędzi CS6 - zawsze w najnowszych wersjach, a także do dwóch nowych produktów dla standardu HTML5: Adobe Muse 1.0 i Edge Preview. Oferuje również głęboką integrację z aplikacjami Adobe Touch. Adobe obiecuje też m.in. łatwe synchronizowanie, przechowywanie i dzielnie się dokumentami w chmurze, zintegrowane narzędzie do publikacji treści oraz hostingu stron internetowych.

Pakiet Adobe Creative Suite 6 jest już dostępny u autoryzowanych przedstawicieli firmy Adobe, w sklepie internetowym oraz w dziale sprzedaży bezpośredniej. Cena detaliczna pakietu CS6 Master Collection wynosi ok. 2800 euro (ok. 11 750 zł), CS6 Production Premium i CS6 Design & Web Premium — po ok. 1900 euro (ok. 7970 zł), a CS6 Design Standard — 1300 euro (ok. 5450 zł). W przypadku uaktualnień stosowane będą ceny specjalne, a także promocje dla studentów i zasady licencjonowania grupowego. Subskrypcja Adobe Creative Cloud dostępna będzie od 11 maja, w 36 krajach i w wielu językach. Cena miesięcznego abonamentu dla użytkownika indywidualnego to 48 euro przy rocznym okresie subskrypcji lub 72 euro przy subskrypcji miesięcznej. Studenci mogą skorzystać ze specjalnych promocji.

Źródło: Adobe

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)