Adobe Photoshop CS6 - nowa zajawka funkcji 3D [wideo]

Ciągle dowiadujemy się o nowych funkcjach przygotowywanego programu Adobe Photoshop CS6. Premiera całego pakietu już w maju.

Adobe Photoshop CS6 - nowa zajawka funkcji 3D [wideo] 1

Najnowsza zajawka Photoshopa CS6 dotyczy funkcji 3D dostępnej w wersji Extended. Widać, że w edytowanej grafice można zmieniać kolor, pozycję, teksturę, cienie oraz źródło światła.

Sneak Peek #7 

To kolejna, najnowsza zajawka opublikowana na kanale Adobe. Ostatnio pisałem między innymi o filmie przedstawiającym możliwości postprodukcji w przyszłej wersji Photoshopa. Nagranie zostało w całości wyedytowane właśnie w tym popularnym narzędziu do obróbki zdjęć:

Future Innovation: Video & Photoshop

Jeszcze w marcu Piotrek pisał o poprzednim filmie, który pokazuje możliwości narzędzia Iris Blur. Funkcja ta pozwala na zmniejszenie ostrości na fotografii. W nowym Photoshopie narzędzie to ma działać o wiele skuteczniej, będąc zarazem prostszym w obsłudze.  Nie trzeba będzie stosować masek czy wielu warstw.

Sneak Peek #6 

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY