Adobe Project Rush pozwoli na edytowanie wideo jednocześnie na wielu urządzeniach

Adobe Project Rush pozwoli na edytowanie wideo jednocześnie na wielu urządzeniach
Marcin Watemborski

22.06.2018 12:51, aktual.: 26.07.2022 17:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Adobe robi ukłon w stronę vloggerów i YouTuberów. Jest to coraz popularniejsze u fotografów, więc na pewno was zainteresuje. Project Rush pozwoli wam na obróbkę wszystkiego ”w biegu”, jak sama nazwa wskazuje.

Można powiedzieć, że Project Rush to pewnego rodzaju rozszerzenie do Adobe Premiere Pro, ale nie do końca. To osobna aplikacja, która używa silnika Premiere Pro oraz elementów After Effects. Ma ona pozwalać na przerzucanie projektów między Androidem, iOS-em, Windowsem i macOS-em. Wszystko będzie synchronizowane w chmurze, a wy będziecie mogli skoncentrować się na edycji – bez myślenia o eksporcie i imporcie plików osobno.

Coming Soon: Project Rush Revealed with Shameless Maya | Adobe Creative Cloud

Wielu bloggerów pracuje nad materiałami już w drodze powrotnej z danego wydarzenia. Praca na tablecie albo na smartfonie to dla nich normalka, ale wiadomo – później trzeba się bawić w importowanie wszystkiego do Premiere’a. Rush zmienia to i pozwala na zsynchronizowanie chmury z Premierem i dalszą obróbkę bez konieczności zabawy.

Właśnie to działanie jest według mnie esencją Creative Clouda – połączenie wszystkich projektów i programów tak, by nie musieć martwić się o to na czym i gdzie będziemy pracować. Adobe coraz bardziej sprawdza się w kwestii dostępności do swoich prac. Czapki z głów!

Project Rush ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale już teraz możecie zapisać się do wersji beta na stronie Adobe.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)