Adobe przeprasza za błędy w nowej wersji Lightrooma. Poprawki już dostępne

Adobe przeprasza za błędy w nowej wersji Lightrooma. Poprawki już dostępne
Monika Homan

25.04.2018 10:21, aktual.: 26.07.2022 18:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowsza aktualizacja Lightrooma Classic CC oraz Adobe Camera RAW została wprowadzona z dużą ilością irytujących błędów. W odpowiedzi na skargi użytkowników Adobe wypuściło kolejną aktualizację, która ma te błędy naprawić.

Z początkiem kwietnia Adobe wypuściło dużą aktualizację Lightrooma CC i Adobe Camera RAW, rozszerzając możliwości programu i udostępniając 40 nowych profili kreatywnych.

Najnowsza wersja Adobe Lightroom Classic CC 7.3.1. rozwiązuje problemy, które obejmują, między innymi sortowanie i kopiowanie/ wklejanie profili, błędy tłumaczenia, konwersję ustawień wstępnych czy problemy z katalogiem zapasowym Lightrooma.

Adobe na swoim blogu opublikowało przeprosiny i szybko naprawiło swój błąd:

Słyszeliśmy wasze opinie i stwierdziliśmy, że niektóre elementy aktualizacji nie utrzymują poziomu jakości, którego się trzymamy. Z przyjemnością informujemy, że problemy zostały rozwiązane, a aktualizacja jest gotowa do natychmiastowego pobrania.

Informacje na temat aktualizacji są dostępne na stronie Adobe. Żeby ją zainstalować, wystarczy uruchomić aktualizację w Adobe Creative Cloud.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)