Adoptowała dziewczynkę z zespołem Downa. Robi jej prześliczne zdjęcia pełne miłości

Adoptowała dziewczynkę z zespołem Downa. Robi jej prześliczne zdjęcia pełne miłości

Adoptowała dziewczynkę z zespołem Downa. Robi jej prześliczne zdjęcia pełne miłości
Źródło zdjęć: © © [Soren Sov](https://www.instagram.com/soren_sov/)
Marcin Watemborski
17.02.2022 10:13, aktualizacja: 18.02.2022 13:31

Katia oraz jej mąż adoptowali córeczkę. Dziewczynka z zespołem Downa stała się ich oczkiem w głowie. Jej mama jest fotografką i to bardzo uzdolnioną. Robi dla córki przepiękne stroje i mnóstwo sesji zdjęciowych. Te kadry łapią za serce.

Lisa jest dla Katii oraz jej męża bardzo wyjątkowa. Jest ich wyczekanym dzieckiem. Małżeństwo z Moskwy adoptowało dziewczynkę z zespołem Downa kilka lat temu. Od tego czasu nie wyobrażają sobie dnia bez niej. Katia wspomina, że Lisa jest przeurocza i nie można się jej oprzeć.

Mama dziewczynki uwielbia tworzyć przeróżne stroje – nie tylko je szyje, ale również projektuje dodatki z kwiatów, które stają się diademem dla małej księżniczki. Na każdym zdjęciu, które robi Katia, widać ogromną miłość – nie tylko do córeczki, ale również do sztuki.

Katia uwielbia robić zdjęcia portretowe, które są przepełnione emocjami. Podczas sesji z Lisą chce pokazać, jak bardzo ją kocha. Wspomina jednocześnie, że wychowywanie dziecka to wielka odpowiedzialność, ale zespół Downa, z którym urodziła się Lisa, nie stanowi najmniejszego problemu.

Przyjaciółka artystycznej mamy zapytała ją o to, co jest najtrudniejsze podczas pracy z córką. Katia wyznaje, że najtrudniej jest nadążyć za Lisą – dziewczynka jest bardzo energiczna i doskonale wie, jak się ustawić. Daje się fotografować tylko, gdy sama tego chce. Mama jej do niczego nie zmusza.

Katia spotyka się z różnymi reakcjami ludzi w mediach społecznościowych. Często pytają ją o to, jak wygląda wychowywanie dziecka z zespołem Downa i czy robienie zdjęć córce jest trudne, ale dla kochającej matki nie ma wyzwania, któremu by nie sprostała. Wszystko dzięki przepełniającej ją miłości.

Więcej wzruszających zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)