Affinity Photo. Pierwsza prawdziwa alternatywa dla Photoshopa?

Affinity Photo. Pierwsza prawdziwa alternatywa dla Photoshopa?

Affinity Photo
Affinity Photo
Marcin Falana
10.02.2015 12:35, aktualizacja: 10.02.2015 13:40

Affinity Photo to nowy program do obróbki zdjęć, który zaprezentowała angielska firma Serif. Ma to być mocna alternatywa dla programu Adobe Photoshop, jednak tylko dla użytkowników komputerów marki Apple.

Affinity Photo
Affinity Photo

Angielska firma Serif zaprezentowała wczoraj nowy program do obróbki zdjęć o nazwie Affinity Photo, który ma być poważną konkurencją dla Adobe Photoshop. Oczywiście istnieją na rynku inne programy do obróbki zdjęć, jednak większość z nich oferuje podobną, jednak okrojoną funkcjonalność Photoshopa.

Program Affinity Photo jest skierowany do profesjonalistów i ma oferować świetną wydajność oraz zaawansowane narzędzia takie, jak Frequency Separation, maski czy tryby mieszania, które są łatwo dostępne i zaprojektowane pod konkretne zadania. Aplikacja została zaprojektowana specjalnie pod najnowsze komputery, dzięki czemu Affinity Photo ma być dużo wydajniejszy od Photoshopa, który ma 25 lat bagażu.

Affinity Photo
Affinity Photo

Producent chwali się, że Affinity Photo jest jedynym dostępnym programem, który nawet w wersji Beta oferuje tak dużo - wsparcie end-to-end CMYK, kolory LAB, 16-bitowa obróbka, profile kolorytyczne ICC oraz Photoshop PSD i 64-bitowe wsparcie dla wtyczek.

Affinity Photo
Affinity Photo

Promocyjne wideo rzeczywiście robi duże wrażenie. Jak program sprawuje się w rzeczywistości mogą się przekonać użytkownicy Maków, którzy mogą ściągnąć bezpłatną wersję Beta.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)