Akademia fotoreportażu - tydzień w plenerze

Akademia fotoreportażu - tydzień w plenerze
Ola Błażowska

28.06.2010 06:12, aktual.: 01.08.2022 15:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Między 10 a 16 lipca 2010 w Lublinie odbędzie się "Akademia Fotograficzna w plenerze". Wraz z zaproszonymi fotoreporterami oraz prowadzącym Andrzeja Zygmuntowicza, uczestnicy pleneru będą mogli w praktyce zmierzyć się z fotoreportażem - w dzień robiąc zdjęcia, a wieczorem dyskutując o efektach swojej pracy. Gośćmi specjalnymi pleneru będzie Adam Lach z NAPO Images oraz Dorota Awiorko-Klimek z ?Dziennika Wschodniego?.

Organizatorem akcji jest Fundacji na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego, działającej przy Instytucie Dziennikarstwa UW. Prowadzącym jest Andrzej Zygmuntowicz - wiceprezes ZPAF, wychowawca kilkunastu młodych fotoreporterów, którzy zdobyli główne nagrody w konkursach World Press Photo i Grand Press Photo. Wspomoże go Agnieszka Rayss, współzałożycielka Międzynarodowego Stowarzyszenia Fotoreporterów Sputnik Photos (www.sputnikphotos.com). Zaproszeni goście specjalni to tym razem dwójka czynnych polskich fotoreporterów: Adam Lach z NAPO Images oraz Dorota Awiorko-Klimek z "Dziennika Wschodniego".

Tematami pleneru są: "Kuracjusze i letnicy", "Co z nich wyrośnie" (czyli sceny z życia młodego pokolenia), "Czas ze strony organizatora i przesłać go na adres warsztaty@redakcjapdf.pl z dopiskiem ?akademia foto" do 7 lipca.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)