Akademia Nikona i Dzień Otwarty poświęcony fotografii ślubnej

Akademia Nikona i Dzień Otwarty poświęcony fotografii ślubnej

Fot. millzero
Fot. millzero
Krzysztof Basel
16.07.2010 11:15, aktualizacja: 01.08.2022 15:13

Akademia Nikona rozszerza swoją ofertę. Zwiastunem tego wydarzenia będzie Dzień Otwarty poświęcony fotografii ślubnej 22 lipca w warszawskim Studio Bank. Na warsztaty fotografii ślubnej dla początkujących oraz reportażu ślubnego dla zaawansowanych zapraszają Dorota Kaszuba i Michał Warda z WhiteSmoke Studio.

W informacji prasowej czytamy:

*Podczas Dnia Otwartego, w środę 22 lipca 2010 r., nowi wykładowcy Akademii Nikona przybliżą uczestnikom tematykę fotografii ślubnej oraz reportażu ślubnego, która szeroko zostanie zaprezentowana podczas jesiennych warsztatów. W nieformalnej atmosferze będzie można porozmawiać o wyzwaniach, z jakimi spotykają się fotografowie utrwalający ten ?jeden dzień w życiu?, a także poddać testom możliwości profesjonalnego sprzętu Nikona wykorzystywanego podczas ślubnych sesji, np. obiektywów z serii PC-E Nikkor.

Warsztaty reportażu ślubnego i portretu to odpowiedź na duże zapotrzebowanie rynku na dobrą, nowoczesną fotografię ślubną. Na naszych oczach ta niegdyś niedoceniana dziedzina fotografii zmienia się w jedną z najbardziej wymagających i trudnych specjalizacji. Współczesny fotograf ślubny łączy w sobie cechy dobrego reportera, portrecisty, grafika z umiejętnościami sprzedaży, marketingu i PR-u. Podczas warsztatów praktycy będą dzielić się wiedzą ze wszystkich tych dziedzin ? mówi Michał Warda*

*Pierwszy z planowanych na jesień warsztatów ? ?Fotografia ślubna? ? będzie łączył wiedzę z zakresu reportażu i portretu z umiejętnością prowadzenia biznesu. Został on włączony do oferty z myślą o entuzjastach fotografii, chcących poszerzyć horyzonty i poznać fotografię ślubną od podstaw.

Na drugie warsztaty - ?Reportaż ślubny? - w całości poświęcone trudnej sztuce reportażu ślubnego zapraszamy fotografów, którzy mają doświadczenie w fotografii ślubnej lub prasowej. Warsztaty pomogą rozszerzyć umiejętności związane z realizacją, edycją i postprodukcją materiału składającego się na dobry reportaż ślubny.

Dzień Otwarty Akademii Nikona z fotografii ślubnej odbędzie się 22 lipca 2010r., w warszawskim Studio Bank przy ul.Daniłowiczowskiej 18B w godzinach 13 ? 19. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Prowadzący:

Dorota Kaszuba i Michał Warda - od 5 lat tworzą team WhiteSmoke Studio. Sercem związani z reportażem, który z powodzeniem przenoszą na grunt fotografii ślubnej. Miłośnicy fotografii ulicznej i podróży - wolny czas najchętniej spędzają na eksploracji największych światowych aglomeracji z aparatem w dłoni. Doświadczenie w fotografii portretowej zdobywali pracując dla prasy i agencji reklamowych. Publikowali między innymi w: Rzeczpospolita, Zwierciadło, Wprost, Sens, Gala, Viva, Joy!, Samo Zdrowie i wielu innych. Włoski Magazyn JM: JUST MARRIED dwa lata z rzędu uznał ich za jednych z najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Laureaci licznych konkursów organizowanych przez WPJA i ISPWP.

Źródło: Nikon

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)