Aktualizacja Instagrama pozwala na prowadzenie jednocześnie wielu kont

Aktualizacja Instagrama pozwala na prowadzenie jednocześnie wielu kont

Aktualizacja Instagrama pozwala na prowadzenie jednocześnie wielu kont
Marcin Watemborski
09.02.2016 10:04, aktualizacja: 26.07.2022 19:18

Jeśli prowadzicie kilka kont na Instagramie – na przykład prywatne i firmowe – wiecie jak irytujące było przełączenia się między nimi. Trzeba było się wylogować i na nowo logować do kolejnego. Od teraz nie będziecie mieli już tego problemu.

Instagram stał się platformą, która służy nie tylko dokumentowaniu codziennego życia zwykłych ludzi, ale również reklamowania firm. Najnowsza aktualizacja aplikacji umożliwia jednoczesne prowadzenie wielu kont – bez konieczności wylogowywania, co było niezbędne wcześniej.

Tak wyglądają nowe opcje Instagrama w praktyce.
Tak wyglądają nowe opcje Instagrama w praktyce.

Po ściągnięciu najnowszej wersji Instagrama – w menu waszego konta pojawi się opcja dodania kolejnych. Po kliknięciu przechodzicie do ekranu logowania i to właściwie tyle. Poważnym problemem przy prowadzeniu profili społecznościowych może jednak być łączenie Instagrama z fanpagem na Facebooku. Po przełączeniu konta na Insta resetują się ustawienia serwisów połączonych z danym kontem, więc przy każdorazowej zmianie zarządzanego profilu – musicie ponownie dowiązać do niego inne portale.

Aktualizacja działa na iOS oraz Androidzie. Niestety użytkownicy Windowsa wciąż muszą czekać na oficjalną, działająca wersję Instagrama.

Jeśli chcecie dowiedzieć się co u nas słychać - obserwujcie nasz profil na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)