Analogowy powiew na Twoich zdjęciach, czyli DxO FilmPack 3 zupełnie za darmo!

Analogowy powiew na Twoich zdjęciach, czyli DxO FilmPack 3 zupełnie za darmo!01.08.2014 14:59
Analogowy powiew na Twoich zdjęciach, czyli DxO FilmPack 3 zupełnie za darmo!
Jakub Kaźmierczyk

Nie po raz pierwszy firma DxO udostępnia swoje oprogramowanie za darmo. Tym razem możemy pobrać świetną wtyczkę FIlmPack 3, trzeba się jednak spieszyć.

Chyba wszyscy lubią dostawać coś za darmo, nie ukrywam że ja też. Ostatnio cieszyłem się z osłon przeciwsłonecznych na szyby, które dostałem przy wyjeździe z centrum handlowego i redbulla, którego wręczyła mi hostessa na skrzyżowaniu.

W tym wypadku dostajemy coś znacznie bardziej przydatnego. FilmPack 3 od DxO pozwala w bardzo prosty sposób zasymulować efekt błony fotograficznej. Do wyboru mamy całą paletę filmów - od Velvii i Provii Fuji, przez Kodaka Profoto, po najprzeróżniejsze Ilfordy. Moim zdaniem to bardzo ciekawa opcja, szczególnie że moda na analogowy wygląd cyfrowych zdjęć jest coraz bardziej widoczna.

FilmPack 3 działa zarówno jako samodzielna aplikacja, jak również wtyczka do większości popularnych programów do obróbki zdjęć. Aby pobrać wtyczkę należy wejść na stronę producenta, zarejestrować się, a następnie wpisać wygenerowany kod aktywacyjny. Trzeba się spieszyć, bo promocja obowiązuje tylko do 15 sierpnia!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)