Androgyniczna modelka robi karierę w świecie mody zarówno jako mężczyzna oraz kobieta

Androgyniczna modelka robi karierę w świecie mody zarówno jako mężczyzna oraz kobieta

Androgyniczna modelka robi karierę w świecie mody zarówno jako mężczyzna oraz kobieta
Źródło zdjęć: © © Rain Dove / [Instagram](https://www.instagram.com/raindovemodel/)
Marcin Watemborski
05.05.2017 09:56, aktualizacja: 05.05.2017 18:09

Rain Dove jest modelką, która bez problemu odnajduje się w męskich i damskich kolekcjach odzieżowych – bez względu na to czy występuje na wybiegu, czy zdjęciach. Jej uniwersalna uroda podbija serca miłośników świata mody.

Rain Dove nie zawsze postrzegała swoją urodę jako zaletę. Przez lata uważała się za ”brzydką kobietę”. Modelka wspomina, że dopiero kiedy zaczęła pracować jako strażak wśród szalejących płomieni, zaczęła myśleć o swojej tożsamości płciowej i przestała postrzegać się jako słaba.

Z tego co wspomina, ludzie często w pierwszej chwili uważają, że Rain jest mężczyzną. Ciekawe jest to, że kobieta nie lubi wyprowadzać innych z błędu. Zamiast użalać się nad swoją urodą, wykorzystuje ją jako zaletę. Gdy pracowała jako strażak, ludzie często brali ją za twardego faceta i podziwiali.

Zmagamy się z tym, by czuć się unikatowo, a najbardziej niepowtarzalnym możemy być wtedy, gdy jesteśmy sobą. Coś takiego jak płeć nie istnieje – to wymysł społeczny, do którego nie musimy się dopasowywać. Są ludzie, który cię pokochają. Są ludzie, którzy cię zaakceptują, jakim jesteś. Jestem jedną z tych osób.

Rain jest obecnie aktywistką, która wykorzystuje swój wygląd jako zaletę. Bez problemu odnajduje się na wybiegu w męskich jak i damskich kolekcjach. Ta uniwersalność pozwala jej się rozwijać i jeszcze silniej akceptować siebie.

Więcej zdjęć Rain znajdziecie na jej koncie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)