[ANKIETA] Jakich wpisów powinno być więcej na Fotoblogii w 2010 roku?

[ANKIETA] Czego powinno być więcej na Fotoblogii w 2010 roku?
[ANKIETA] Czego powinno być więcej na Fotoblogii w 2010 roku?
Krzysztof Basel

04.01.2010 17:22, aktual.: 02.08.2022 09:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

2009 roku był całkiem udany dla Fotoblogi. Odwiedza nas 2 razy więcej czytelników, niż rok wcześniej. Wprowadzamy nowe formy tekstów, a do naszej ekipy dołączył nowy fotograf-bloger. Chcielibyśmy jednak, aby 2010 roku jeszcze lepszy, dlatego prosimy Was o opinie - jakie rodzaje wpisów chcielibyście zobaczyć na Fotoblogi w nowym roku?

Głównym daniem Fotoblogi są poradniki, których na pewno nie zabraknie w nadchodzących miesiącach. Postaramy się też tworzyć listy najciekawszych porad znalezionych w sieci. Ważnym elementem na naszym blogu będą newsy ze świata fotograficznego dotyczące sprzętu, ciekawych stron czy wystaw.

Chcemy, aby na naszym blogu coraz częściej gościły galerie zdjęć. W różnej postaci - jako obszerne przeglądy najlepszych kadrów z danej tematyki lub mniejsze, prezentujące danego twórcę. Czekamy na Wasze propozycje - jakie zdjęcie chcielibyście u nas zobaczyć?

Możecie też liczyć, że nie zapomnimy o miłośnikach sprzętu. Od kilku miesięcy prezentujemy testy aparatów - w nowym roku przygotujemy ich więcej. Jedną z ważnych nowości będą także kompleksowe zbiory wiedzy na temat konkretnych aparatów czy obiektywów, gdzie będziemy gromadzić linki do najciekawszych testów, galerii i opinii na ich temat. Do tego coś dla łowców okazji - stałe przeglądy promocji w największych sklepach fotograficznych w Polsce.

[ankieta id="6"]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)