Ta aplikacja pokaże ci, jak zrobić idealne zdjęcie na Instagram

Aplikacja SOVS pomoże wam skomponować zdjęcia
Aplikacja SOVS pomoże wam skomponować zdjęcia
Źródło zdjęć: © © SOVS / [Facebook](https://www.facebook.com/sovsofficial/photos/a.1979840365623467/2228724667401701/?type=3&theater)
Monika Homan

11.02.2019 07:24, aktual.: 26.07.2022 15:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mieliście kiedyś sytuację, w której poprosiliście kogoś o zrobienie zdjęcia telefonem ? W głowie mieliście wymarzony kadr ale to, co zobaczyliście na ekranie, zdecydowanie go nie przypomina? Z pomocą przychodzi aplikacja Sovs, której motto brzmi: "Nie tłumacz, pokaż to!".

Marzycie o perfekcyjnych zdjęciach na Instagramie, ale nigdy nie wiecie jak się ustawić? Ktoś, kto robi wam zdjęcia, nigdy nie może zrozumieć waszej wizji? Dzięki aplikacji Sovs, która pomoże komponować wasze zdjęcia, te problemy mogą stać się przeszłością.

Aplikacja Sovs - nie tłumacz, pokaż jakie chcesz zdjęcie

Poza kompozycją, Sovs pokaże różne pozy, które możecie przybrać do zdjęcia. Jeśli pozowanie nie jest waszym konikiem, ta aplikacja da gotowe rozwiązania. Kiedy wybierzecie już, jak chcecie się ustawić, wystarczy że naniesiecie kontur na zdjęcie i osoba, która je zrobi będzie wiedziała, jak chcecie, żeby ono wyglądało. Wystarczy, że "wpisze" was w narysowany kontur, przypominający obrys jak z miejsca zbrodni na filmach, zrobi zdjęcie i... gotowe!

Sovs to również kreatywne filtry

W aplikacji znajdziecie też kilka filtrów do edycji zdjęć. Przyjdzie za nią zapłacić kilka złotych. Na iOS dostępne są dwie wersje: Sovs i Sovs2, a na Androida tylko pierwsza z nich. Dodatkowe kolekcje póz, na dwie lub więcej osób można dokupić w wersji Sovs2 za 99 centów.

Zobacz też: Wzdłuż Ściany Wschodniej - wyprawa z północy na południe Polski na pokładzie Škody Kodiaq 4x4
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)