Zobacz 10 najlepszych zdjęć zrobionych iPhonem. Wielki konkurs rozwiazany

Zobacz 10 najlepszych zdjęć zrobionych iPhonem. Wielki konkurs rozwiazany

Zobacz 10 najlepszych zdjęć zrobionych iPhonem. Wielki konkurs rozwiazany
Źródło zdjęć: © © [@justphotons](https://www.instagram.com/justphotons/) / [Shot on iPhone Challenge](https://www.apple.com/newsroom/2019/02/applehighlightsbestphotosshotoniphonearoundtheworld/)
Monika Homan
27.02.2019 11:27, aktualizacja: 27.02.2019 12:27

Firma Apple wyłoniła 10 najlepszych zdjęć wykonanych iPhone'ami. Fotografowie z całego świata rywalizowali w wyzwaniu rzuconym przez Apple prezentując zdjęcia z najróżniejszych dziedzin fotografii.

Fotografowanie smartfonem staje się coraz bardziej popularnie. I nie mówię tu o pamiątkowym selfie z wakacji, a o fotografii dokumentalnej i artystycznej.

Firma Apple zaprosiła użytkowników iPhone’ów do podzielenia się swoimi zdjęciami, z których wybrała 10 najlepszych kadrów, które pojawią się na billboardach w wybranych miastach.

Obraz
© © [@darrensphoto](https://www.instagram.com/darrensohphoto/) / [@dinlaf](https://www.instagram.com/dinalf/) / [Shot on iPhone Challenge](https://www.apple.com/newsroom/2019/02/applehighlightsbestphotosshotoniphonearoundtheworld/)

W jury konkursu zasiedli: Pete Souza, Austin Mann, Annet de Graaf, Luísa Dörr, Chen Man, Phil Schiller, Kaiann Drance, Brooks Kraft, Sebastien Marineau-Mes, Jon McCormack i Arem Duplessis.

Obraz
© © [@liz.scarrott](https://www.instagram.com/liz.scarrott/) / [@adidarmawan](https://www.instagram.com/adidarmawan/) / [Shot on iPhone Challenge](https://www.apple.com/newsroom/2019/02/applehighlightsbestphotosshotoniphonearoundtheworld/)

Zwycięskie zdjęcia są bardzo zróżnicowane, znajdziemy wśród nich portret, fotografie krajobrazowe, uliczne, dzikiej przyrody, ale też kreatywne zdjęcia abstrakcyjne.

Sześciu z dziesięciu nagrodzonych fotografów pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale wśród laureatów znalazły się też nazwiska z Niemiec, Izraela, Białorusi i Singapuru.

Obraz
© © [@bernardantolin](https://www.instagram.com/bernardantolin/) / [@blakemarvin](https://www.instagram.com/blakemarvin/) / [Shot on iPhone Challenge](https://www.apple.com/newsroom/2019/02/applehighlightsbestphotosshotoniphonearoundtheworld/)

Najlepsze zdjęcia zostały wykonane różnymi modelami iPhone’ów, od iPhone'a 7 po iPhone XS Max. Nowością w tym roku jest fakt, że autorzy zwycięskich prac mogą liczyć na opłatę licencyjną w przypadku wykorzystania ich zdjęć przez Apple.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)