Artysta połączył zdjęcia znanych osób. Wiesz, kto to jest?

Artysta połączył zdjęcia znanych osób. Wiesz, kto to jest?

Brat Pitt * Chris Hemsworth
Brat Pitt * Chris Hemsworth
Źródło zdjęć: © © Morphy Me
Marcin Watemborski
15.01.2021 20:25, aktualizacja: 26.07.2022 14:34

Myślisz, że wiesz, jak wygląda każdy ze znanych aktorów? Przeglądając Instagram możecie się natknąć na zdjęcia, które wyglądają znajomo, ale coś w nich nie pasuje. Może to być sprawka Benjamina Ten francuski artysta lubi połączyć kilka zdjęć w jedno i namieszać trochę w głowach.

Benjamin, który prowadzi konto Morphy Me na Instagramie i w innych mediach społecznościowych, lub płatać figla obserwującym. Na jego fotomontażach zobaczycie twarze znanych aktorów, w których pewne elementy zostały pozmieniane. Grafik uwielbia igrać z odbiorcami, łącząc różne portrety w jeden, według tylko jemu znango klucza.

W ten sposób zobaczymy, jak wyglądałoby połączenie Brada Pitta z Chrisem Hemsworthem, Leonardo DiCaprio z Jackiem Nicholsonem czy Anne Hathaway z Natalie Portman. A to oczywiście nie wszystko! Wszystkie połączenia tworzą wizerunki bardzo atrakcyjnych ludzi, którzy bez problemu mogliby podbić świat mody, filmu czy muzyki.

Połączenia niektórych twarzy bazują na ludziach trochę podobnych do siebie, inne na kompletnych różnicach. Tak czy siak – efekt zachwyca i może wprawić w niezłe zakłopotanie. Więcej prac znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)