Zaatakował ją rekin, gdy pozowała do zdjęć na Instagram

Zaatakował ją rekin, gdy pozowała do zdjęć na Instagram
Źródło zdjęć: © © Tom Bates / [Instagram](https://www.instagram.com/katarinazarutskie/)
Monika Homan

13.07.2018 08:27, aktual.: 26.07.2022 17:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rekin zaatakował popularną modelkę z Instagrama podczas pozowania do jednego ze swoich zdjęć. Wciągnął ją pod wodę, lecz na szczęście udało się jej uwolnić. Katarina skończyła z kilkoma szwami.

Katarina Zarutskie to 19-letnia studentka pielęgniarstwa z Kaliforni. W wolnym czasie prowadzi bloga lifestyle'owego, a jej konto na Instagramie obserwuje prawie 60 tysięcy osób.

Ostatnio, podczas pobytu na Bahamach, postanowiła zapozować do zdjęcia w wodzie, w której pływały rekiny wąsate. Jej chłopak, Tom Bates, zrobił serię zdjęć gdy była w wodzie i kiedy niespodziewanie jeden z rekinów chwycił ją za rękę i wciągnął pod wodę.

Obraz
© © Tom Bates / [Instagram](https://www.instagram.com/katarinazarutskie/)

Rekin przytrzymał ją przez chwilę, zanim udało jej się uwolnić rękę z jego szczęki. Katarina szybko wyszła z wody, trzymając zranioną rękę w górze, żeby krew nie wabiła innych rekinów. Modelka została szybko opatrzona. Rana potrzebowała kilku szwów, ale dziewczyna cieszy się, że nie stało się jej nic poważniejszego. Właściciel przystani, w której miało miejsce całe zajście mówi, że rekiny wąsate są raczej posłuszne, ale zdarza się, że mogą ugryźć - jak to rekiny.

Po opublikowaniu zdjęcia na Instagramie na Katarinę wylała się fala nieprzychylnych komentarzy. Ludzie obwiniają ja za to co się stało i oskarżają o głupie i nieodpowiedzialne zachowanie.

Obraz
© © Tom Bates / [nbcnews.com](https://www.nbcnews.com/news/usnews/photoscaptureharrowingmomentsharkdraggedcaliforniateenn890036)

Katarina miała wcześniej kontakt z rekinami podczas surfowania i nurkowania, więc wiedziała jak zachować się w takiej sytuacji. Na jednym ze zdjęć widać też dwójkę nurków, którzy ruszyli na pomoc młodej dziewczynie.

Wchodząc do wody, w której pływają rekiny, modelka musiała zdawać sobie sprawę, że może dojść do takiej sytuacji. Katarina nikogo nie obwinia, jest jej tylko przykro, że pojawiło się wiele komentarzy, w których ludzie nazywają ją głupia blondynką.

Problem polega na tym, że ostatnio coraz częściej ludzie skłonni są ryzykować życie, żeby zrobić "fotkę na Insta". Katarina miała tym razem szczęście, jednak nie każdy je ma i coraz częściej słyszymy o wypadkach instagramowych influencerów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)