Aukcja charytatywna na leczenie fotografa Tomka Chadzińskiego już dzisiaj

Aukcja charytatywna na leczenie fotografa Tomka Chadzińskiego już dzisiaj
Marcin Watemborski

17.05.2018 08:11, aktual.: 26.07.2022 18:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomek Chadziński, fotograf z Częstochowy, który publikował w takich tytułach, jak ”Newonce”, zmaga się z nieuleczalną chorobą Leśniowskiego-Crohna. Miesięczny koszt leczenia to kilka tysięcy złotych. Dzisiaj o 20, w warszawskim klubie Niebo odbędzie się aukcja jego zdjęć.

Dzisiaj, 17 maja 2018 roku, w warszawskim klubie Niebie, przy ul. Nowy Świat 21, o godzinie 20:00, odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz fotografa Tomka Chadzińskiego. Podczas wydarzenia będzie można kupić zdjęcia autora w formacie 50x70, a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie.

Obraz
© © Tomek Chadziński

Tomek ma 27 lat, a jego pasją są: fotografia oraz gra na perkusji. Od 14 lat walczy z chorobą Leśniowskiego-Crohna, a jego nadzieja tkwi w medycynie niekonwencjonalnej. Kosztu leczenia niestety są bardzo wysokie, a wy możecie pomóc w tym naszemu koledze po fachu.

Obraz
© © Tomek Chadziński

Imprezę na rzecz Tomka poprowadzą dziennikarze: Piotr Kędzierski oraz Jankes. Wstęp jest płaty, a cały dochód z bramki zostanie przeznaczony na leczenie fotografa. Jeśli chcecie pomóc, a nie możecie przyjść na imprezę, możecie przekazać dowolną kwotę za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także