AutoStitch - panorama z iPhone'a [wideo]

AutoStitch - panorama z iPhone'a [wideo]
Ola Błażowska

27.06.2010 09:28, aktual.: 01.08.2022 15:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po co ograniczać się do pola widzenia ogniskowej obiektywu w iPhonie? Zawsze można jeszcze zrobić więcej zdjęć, a następnie połączyć je w panoramę! Twórcy aplikacji AutoStitch Panorama zaprezentowali jej nową wersję - 3.0. Korzystanie z niej daje jeszcze lepsze efekty niż poprzednio, poza tym wprowadzono parę nowych opcji. Obejrzyjcie wideo prezentujące możliwości aplikacji, a także tutorial, jak poprawnie wykonać panoramę aparatem w telefonie komórkowym.

Za pomocą AutoStitch możemy tworzyć panoramy w wysokiej jakości i dużej rozdzielczości (plik może ważyć do 20 megabajtów). Dodatkowo aplikacja zastosuje kompensację ekspozycji w przypadku, gdy jedna z fotografii będzie różniła się od innych jasnością. Połączone zdjęcie będziemy mogli w prosty sposób wysłać dalej w świat za pomocą e-maila, bądź wrzucając na Facebooka.

Cloudburst Reaserch, twórcy aplikacji, nakręcili też krótki tutorial, w którym pokazują działanie AutoStitch, oraz uczą, jak poprawnie wykonać panoramę. Jak zobaczycie na filmie, obracanie telefonu wraz z całym ciałem, podczas wykonywania kolejnych części przyszłej panoramy jest błędem. Należy delikatnie obracać w dłoniach sam aparat.

Cloudburst Video

Aplikacja nosi pełną nazwę AutoStitch Panorama i dostępna jest w AppStore za 2,99$. Galerię zdjęć powstałych przy użyciu AutoStitch obejrzycie na stronie producenta.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)