”Awaken” - zwiastun prawdopodobnie najlepszego filmu poklatkowego, jaki kiedykolwiek widzieliśmy

”Awaken” - zwiastun prawdopodobnie najlepszego filmu poklatkowego, jaki kiedykolwiek widzieliśmy

”Awaken” - zwiastun prawdopodobnie najlepszego filmu poklatkowego, jaki kiedykolwiek widzieliśmy
Marcin Watemborski
13.07.2017 08:45, aktualizacja: 13.07.2017 19:49

Uwielbiam filmy poklatkowe. Gdy widzę taki, w którym wszystko wspaniale płynie, kadry zmieniają się wraz z pogodą lub porą dnia – jestem w niebie. Po obejrzeniu zwiastuna filmu ”Awaken” Toma Lowe’a dostałem gęsiej skórki.

Tom Lowe podnosi poprzeczkę swoim najnowszym filmem poklatkowym ”Awaken”. To prawdziwa gratka dla miłośników serialu BBC ”Planeta Ziemia”. W filmie zobaczycie niesamowite kadry z wykorzystaniem zupełnie nowych narzędzi, które Lowe pomógł zaprojektować.

”Awaken” to hołd dla ducha życia, przemierzania Ziemi oraz oda do Kosmosu.

Film jest pełny niesamowitych scenerii oraz ujęć w zwolnionym tempie, które sprawią, że poczujecie się, jakbyście oglądali świetny film w kinie, więc zagwarantujcie sobie wygodne miejsce przed włączeniem produkcji. Wyobrażacie sobie to, że wiele scen, jak zdjęcia pod nocnym niebem, było nagrywanych z helikoptera? Było to możliwe dzięki wykorzystaniu autorskiego gimbala.

Realizacja ”Awaken” zajęła aż 5 lat, w trakcie których autor z ekipą odwiedzili ponad 30 krajów. Zobaczycie tam wiele technik, jak: fotografia lotnicza i podwodna, zamknięte w kolejnych minutach filmu, dzięki genialnemu montażowi.

Zwiastun robi ogromne wrażenie. Niestety, póki co nie wiem, kiedy odbędzie się premiera pełnej wersji filmu – prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. Jeśli spodobała wam się ta zajawka, rzućcie okiem na stronę internetową projektu, gdzie dowiecie się więcej na temat jego powstania.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)