Awantura z księciem Williamem. Przyszły król Anglii naskoczył na fotografa

Oryginalny materiał został ściągnięty z YouTube, ale trafił na TikToka.
Oryginalny materiał został ściągnięty z YouTube, ale trafił na TikToka.
Źródło zdjęć: © © Teery Harris / YouTube
Marcin Watemborski

29.06.2022 06:08, aktual.: 26.07.2022 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiele znanych postaci światowej polityki jest ciętych na fotografów, tym bardziej, gdy mówimy o brytyjskiej rodzinie królewskiej, której ci nie opuszczają na krok. Do sieci wypłynęło nagranie, jak książę William wpada w szał po spotkaniu paparazzo.

Nagranie pochodzi z końca 2021 roku, lecz dopiero teraz pojawiło się w sieci na dłużej niż kilka minut. Na 3-minutowym filmie zobaczymy księcia Williama, który w przyszłości może zostać królem Anglii. Syn księżnej Diany jest pokazany w dość negatywnym świetle po tym, jak paparazzo chciał zrobić zdjęcia jemu oraz jego dzieciom podczas przejażdżki rowerowej.

Książę Cambridge w napadzie wściekłości zwraca uwagę mężczyźnie z aparatem na to, że śledzenie jego dzieci i rodziny nie jest w porządku. Podczas zimowego wypadu rodzinnego, towarzyszyła mu księżna Kate oraz dzieci: książęta Jerzy (George), Charlotte oraz malutki Ludwik (Louis), lecz nie widać ich na nagraniu ze smartfona.

Przyszły król Anglii zaznacza w wywodzie skierowanym do fotografa, że ten jawnie czyhał na niego oraz jego rodzinę. W tle słychać księżną Kate, która mówi, że go widziała, jak przejeżdżał koło ich domu, zaś William wielokrotnie podkreśla negatywne zachowanie paparazzo w niewybrednych słowach, określając go m.in. jako "obrzydliwego" i "skandalicznego".

Film oryginalnie pojawił się na koncie YouTube fotografa Terry’ego Harrisa zajmującego się fotografią prasową oraz biznesową. Chwilę później pojawiło się mnóstwo nagrań komentujących materiał, w tym sugestie, że może być to deep fake. Poniżej prezentujemy kilka z nich w języku angielskim.

Prince William paparazzi video ‘breach of privacy’ - Kensington Palace

RR - Prince William Confronts Photographer Harassing His Family, Harry & Meghan's Visit to Oprah

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)