Belinda Richards portretuje psy jak ludzi

Belinda Richards portretuje psy jak ludzi

Artystka z Melbourne jest prawdziwą specjalistką w dziedzinie psie fotografii. Portrecistka stwierdziła, ze nudzą je konwencjonalne zdjęcia i podejmie się czegoś kompletnie nowego. W ten sposób zaczęła uczłowieczać swoich bohaterów.
Artystka z Melbourne jest prawdziwą specjalistką w dziedzinie psie fotografii. Portrecistka stwierdziła, ze nudzą je konwencjonalne zdjęcia i podejmie się czegoś kompletnie nowego. W ten sposób zaczęła uczłowieczać swoich bohaterów.
Źródło zdjęć: © © Belinda Richards / [Behance](https://www.behance.net/belindaric2b2f)
Marcin Watemborski
19.10.2018 13:02, aktualizacja: 20.10.2018 16:24

Ktoś kiedyś powiedział, że pies upodabnia się do właściciela. Belinda Richards postanowiła zwizualizować ten temat i tak oto powstał projekt ”BE MORE DOG” (”Bądź bardziej psi”). Te zabawne zdjęcia są naprawdę dobre!

Dobieranie kolejnych stylizacji psim bohaterom doprowadziło do powstania serii ”BE MORE DOG”, w której możecie zobaczyć naprawdę różne wcielenia przyjaznych czworonogów. Każdy z nich ma swój charakter, który przemawia przez jego portret.
Dobieranie kolejnych stylizacji psim bohaterom doprowadziło do powstania serii ”BE MORE DOG”, w której możecie zobaczyć naprawdę różne wcielenia przyjaznych czworonogów. Każdy z nich ma swój charakter, który przemawia przez jego portret.© © Belinda Richards / [Behance](https://www.behance.net/belindaric2b2f)
Takie zdjęcia wydają się świetnym pomysłem na jesienno-ziomwy projekt, kiedy raczej niespecjalnie będziemy mieli ochotę wychodzić na mróz z aparatem. Jak widzicie – świetne zdjęcia można zrobić dosłownie wszędzie. Wystarczy tylko dobry pomysł.
Takie zdjęcia wydają się świetnym pomysłem na jesienno-ziomwy projekt, kiedy raczej niespecjalnie będziemy mieli ochotę wychodzić na mróz z aparatem. Jak widzicie – świetne zdjęcia można zrobić dosłownie wszędzie. Wystarczy tylko dobry pomysł.© © Belinda Richards / [Behance](https://www.behance.net/belindaric2b2f)
Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku oraz Behance artystki.
Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku oraz Behance artystki.© © Belinda Richards / [Behance](https://www.behance.net/belindaric2b2f)
Obraz
© © Belinda Richards / [Behance](https://www.behance.net/belindaric2b2f)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)