Belinda Richards portretuje psy jak ludzi

Artystka z Melbourne jest prawdziwą specjalistką w dziedzinie psie fotografii. Portrecistka stwierdziła, ze nudzą je konwencjonalne zdjęcia i podejmie się czegoś kompletnie nowego. W ten sposób zaczęła uczłowieczać swoich bohaterów.
Artystka z Melbourne jest prawdziwą specjalistką w dziedzinie psie fotografii. Portrecistka stwierdziła, ze nudzą je konwencjonalne zdjęcia i podejmie się czegoś kompletnie nowego. W ten sposób zaczęła uczłowieczać swoich bohaterów.
Źródło zdjęć: © © Belinda Richards / [Behance](https://www.behance.net/belindaric2b2f)
Marcin Watemborski

19.10.2018 13:02, aktual.: 20.10.2018 16:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ktoś kiedyś powiedział, że pies upodabnia się do właściciela. Belinda Richards postanowiła zwizualizować ten temat i tak oto powstał projekt ”BE MORE DOG” (”Bądź bardziej psi”). Te zabawne zdjęcia są naprawdę dobre!

Dobieranie kolejnych stylizacji psim bohaterom doprowadziło do powstania serii ”BE MORE DOG”, w której możecie zobaczyć naprawdę różne wcielenia przyjaznych czworonogów. Każdy z nich ma swój charakter, który przemawia przez jego portret.
Dobieranie kolejnych stylizacji psim bohaterom doprowadziło do powstania serii ”BE MORE DOG”, w której możecie zobaczyć naprawdę różne wcielenia przyjaznych czworonogów. Każdy z nich ma swój charakter, który przemawia przez jego portret.© © Belinda Richards / [Behance](https://www.behance.net/belindaric2b2f)
Takie zdjęcia wydają się świetnym pomysłem na jesienno-ziomwy projekt, kiedy raczej niespecjalnie będziemy mieli ochotę wychodzić na mróz z aparatem. Jak widzicie – świetne zdjęcia można zrobić dosłownie wszędzie. Wystarczy tylko dobry pomysł.
Takie zdjęcia wydają się świetnym pomysłem na jesienno-ziomwy projekt, kiedy raczej niespecjalnie będziemy mieli ochotę wychodzić na mróz z aparatem. Jak widzicie – świetne zdjęcia można zrobić dosłownie wszędzie. Wystarczy tylko dobry pomysł.© © Belinda Richards / [Behance](https://www.behance.net/belindaric2b2f)
Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku oraz Behance artystki.
Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku oraz Behance artystki.© © Belinda Richards / [Behance](https://www.behance.net/belindaric2b2f)
Obraz
© © Belinda Richards / [Behance](https://www.behance.net/belindaric2b2f)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)