Bella Kotak przenosi widza w świat bajek, pełny przepięknych wróżek

Bella Kotak przenosi widza w świat bajek, pełny przepięknych wróżek

Bella Kotak przenosi widza w świat bajek, pełny przepięknych wróżek
Źródło zdjęć: © © Bella Kotak / [Instagram](https://www.instagram.com/bellakotak/)
Marcin Watemborski
05.01.2018 13:13, aktualizacja: 06.01.2018 14:53

Bella Kotak to kreatywna fotografka portretowa, która umiłowała sobie zaklinanie na zdjęciach świata bajkowych postaci. Kobiety w jej twórczości przedstawiane bardzo charakterystycznie. Ich piękno jest zamykane w koncepcji wróżek i eterycznych postaci. Wygląda to po prostu cudownie.

Artystka z londyńskiego Oxfordu, Bella Kotak, tworzy magiczne portrety, które wyglądają niczym żywcem wyjęte z bajek. Przygaszone lub intensywne kolory fantastycznie współgrają z dopracowanymi i dobrze dobranymi stylizacjami. Charakterystyczna uroda bohaterek fotografki dodatkowo podkreśla wydźwięk każdego ze zdjęć.

Ożywianie bajek i magii w prawdziwym świecie za pomocą fotografii to zasługa pasji i kolorów, które odgrywają tu ważną rolę. Wierzę, że odpowiednia tonacja pomaga stworzyć nastrój, atmosferę oraz przyciągnąć uwagę widza do obrazu. To forma sztuki, której uczę się każdego dnia.

Gdy patrzę na każdą z prac Belli, potrafię sobie wyobrazić możliwą opowieść. Od początku do końca – te zdjęcia są kompletne. Gra na nich wszystko, jak powinno. Jestem pełen podziwu również dla naturalnego retuszu, który nie rzuca się aż tak w oczy, a podkreśla charakter obrazów.

Więcej prac Belli znajdziecie na jej Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)