Best Nine - jak zrobić podsumowanie roku na Instagramie?

Best Nine - jak zrobić podsumowanie roku na Instagramie?

Best Nine - jak zrobić podsumowanie roku na Instagramie?
Justyna Kocur-Czarny
31.12.2019 09:00, aktualizacja: 26.07.2022 15:04

Moda na podsumowanie roku w formie dziewięciu najpopularniejszych zdjęć na Instagramie znowu powróciła. Jak wygenerować Best Nine? To prostsze niż myślisz.

Best Nine 2019 na Instagramie

O co w ogóle chodzi z Best Nine? To po prostu kolaż zdjęć z Instagrama, które w 2019 roku spodobały się największej liczbie osób. To sposób na podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy i przypomnienie sobie, czym dzieliliśmy się z naszymi znajomymi. Best Nine można również potraktować biznesowo. Jeśli prowadzimy na Instagramie konto firmowe, to taki kolaż powie nam, jakie treści najbardziej przypadły do gustu naszym odbiorcom. Możemy również przeglądać kolaże innych i się nimi inspirować.

Best Nine - jak zrobić?

Nie musimy samodzielnie wyszukiwać najpopularniejszych postów. Najłatwiej skorzystać z darmowego generatora, np. na stronie topnine.co lub bestnine.net. Wystarczy w okienku wpisać nazwę swojego profilu na Instagramie, a następnie odczekać kilka minut. Strona wygeneruje dla nas gotowy kolaż, który możemy zapisać, udostępnić jako post na Instagramie lub wrzucić na InstaStories.

Żeby inni użytkownicy Instagrama mogli odnaleźć nasz kolaż, warto oznaczyć go odpowiednimi hashtagami: #bestnine, #topnine, #bestnine2019, #topnine2019. Miłej zabawy i posumowań!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)