Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne: 1000 chętnych ? sprawdź czy jesteś na liście uczestników

Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne: 1000 chętnych ? sprawdź czy jesteś na liście uczestników22.05.2009 07:00
Zdjęcie przykładowe, fot. sarvodayaorg / Flickr
Zdjęcie przykładowe, fot. sarvodayaorg / Flickr
Krzysztof Basel

Już w najbliższą sobotę, 23 maja br. w Warszawskiej Szkole Fotografii (ul. Łazienkowska 14) odbędą się pierwsze zajęcia w ramach projektu ?Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne?. Na wykład ?Podstawy fotografii?, który poprowadzi Małgorzata Mikołajczyk, zapisało się już ok. 1000 osób. Już dzisiaj zostanie opublikowana lista uczestników - sprawdź czy na niej jesteś.

Podczas 4 spotkań, w ramach projektu ?Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne?, miłośnicy fotografii będą mieli okazję, pod okiem profesjonalistów z Warszawskiej Szkoły Fotografii, zgłębić wiedzę na temat prawidłowego wykonywania zdjęć i obsługi aparatu. Zajęcia poprowadzą mgr Małgorzata Mikołajczyk ? fotograf, zajmujący się tematyką dokumentu i krajobrazu, Maciej Szal ? ceniony fotograf i wykładowca, oraz Andrzej Satel, zawodowo zajmujący się cyfrową edycją zdjęć.

Na pierwszy wykład ?Podstawy fotografii?, który odbędzie się w Warszawskiej Szkole Fotografii przy

ul. Łazienkowskiej 14, zapisało się ok. 1000 osób. W związku z ogromną popularnością projektu, by jednocześnie dać jak największej liczbie osób szanse na udział w warsztatach, organizatorzy przygotowali dodatkowe spotkanie tego dnia o godz. 9.00. Lista uczestników obu zajęć jest już zamknięta i zostanie opublikowana 22 maja (piątek) na stronie projektu www.aparaty-casio.pl.

Osoby, które nie zakwalifikowały się na pierwszy wykład ?Podstawy fotografii?, będą miały szansę zapisać się na kolejne zajęcia, w wyznaczonym przez organizatorów terminie. Aktualne informacje o terminach zapisów, miejscu warsztatów oraz programie 2, 3 i 4 spotkania, będą umieszczane na bieżąco, na stronie projektu. Z uwagi na charakter zajęć, liczba uczestników na każdym spotkaniu jest ograniczona. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Strona projektu: www.aparaty-casio.pl

Źródło: Organizatorzy

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)