Bezpłatne warsztaty fotograficzne Canona i sklepu Cyfrowe.pl

Bezpłatne warsztaty fotograficzne Canona i sklepu Cyfrowe.pl

Bezpłatne warsztaty fotograficzne Canona i sklepu Cyfrowe.pl
Mateusz Gołąb
17.09.2010 15:10, aktualizacja: 01.08.2022 15:07

Osobiście nie korzystałem, ale podobno cykl bezpłatnych warsztatów organizowanych przez firmę Canon oraz sklep Cyfrowe.pl cieszył się popularnością i uznaniem. Odbyło się już 9 spotkań (w dwóch edycjach), a kolejne niebawem się rozpocznie - myślę, że warto spróbować.

FOTOszkoła to jednodniowe, bezpłatne warsztaty fotograficzne, które odbędą się w czterech miastach Polski. Spotkania są przeznaczone dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych amatorów fotografii cyfrowej, przede wszystkim użytkowników lustrzanek.

Każde spotkanie ma swój wiodący temat, który jest przedmiotem wykładu i części praktycznej. Omawiane są również podstawowe kwestie ważne przy wykonywaniu każdej fotografii, jak: przysłona, ekspozycja, czas otwarcia migawki itp. Wszystkie spotkania poprowadzi Wojtek Tkaczyński, znany łódzki fotograf i wykładowca wyższych uczelni.

Harmonogram i tematyka spotkań jest następująca:

  • 16.10. ? Lublin - Architektura i krajobraz
  • 17.10. ? Warszawa - Sprzęt i technika a wizja i styl, czyli co to znaczy być dziś fotografem
  • 06.11. ? Toruń - Ruch w obiektywie
  • 07.11. ? Olsztyn - Fotografia nocna

Każde spotkanie podzielone jest na trzy części:

  • wykład teoretyczny
  • warsztaty praktyczne (w plenerze i w studiu)
  • prezentacja nowości firmy CANON

Uczestnicy przychodzą z własnymi aparatami. Trzeba zaznaczyć, że na każdym spotkaniu będzie obecna modelka. Po części warsztatowej nastąpi ocena wyników pleneru, czyli zdjęć uczestników. Dla autorów najlepszych zdjęć przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez Canon Polska i Cyfrowe.pl.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i otrzymanie potwierdzenia udziału droga mailową. Rejestrować można się na tej stronie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)