Bezpłatne warsztaty portretowe prowadzone przez Tomka Sikorę

Bezpłatne warsztaty portretowe prowadzone przez Tomka Sikorę
Źródło zdjęć: © © [Tomek Sikora / Facebook](https://www.facebook.com/tomeksikora.eu/photos/)
Mikołaj Rożek

02.12.2016 13:51, aktual.: 26.07.2022 18:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fotograf Tomek Sikora we współpracy z firmą Fujifilm, zapraszają do wzięcia udziału w jednodniowych warsztatach z fotografii portretowej. Będzie to także okazja do wypróbowania najnowszych bezlusterkowców z serii Fujifilm X.

Tomek Sikora poprowadzi warsztaty fotografii portretowej 15 grudnia 2016 w krakowskiej galerii Pauza. Dzień wcześniej odbędzie się tam wernisaż jednego z ostatnich cyklów fotografa "Tribute to Colours". O zdjęciach wykonanych na potrzeby tej kolekcji, Tomek Sikora opowie w pierwszej części spotkania warsztatowego, a także przy okazji tej projekcji zaprezentuje część swoich zdjęć reporterskich.

Obraz
© © [Tomek Sikora / Facebook](https://www.facebook.com/tomeksikora.eu/photos/)

Wszystkie fotografie pokazane przez Tomka Sikorę zostały zrobione przy pomocy aparatów Fujifilm X-T2 oraz X-Pro2. Aspekty techniczne pracy z bezlusterkowcami oraz omówienie obu modeli wykorzystanych przez Tomka, przedstawi Tomasz Gołąb, specjalista od aparatów z serii Fujifilm X.

Obraz
© © [Tomek Sikora / Facebook](https://www.facebook.com/tomeksikora.eu/photos/)

Druga cześć spotkania warsztatowego będzie okazją do samodzielnego zmierzenia się z możliwościami X-T2 i X-Pro2 wyposażonymi w obiektywy Fujinon. Inspirując się zdjęciami Tomka z cyklu "Tribute to Colours", uczestnicy wykonają własne zdjęcia pracując z profesjonalnymi modelkami.

Obraz

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, aczkolwiek obwiązują zapisy. Każdy, kto do 12 grudnia 2016 wyśle kreatywne zdjęcia portretowe, ma szanse zostać wybranym do uczestnictwa w warsztatach. Rejestracji należy dokonać na stronie warsztaty.fujifilm.pl/warsztaty. Zaproszenia zostaną wysłane tylko do wybranych osób.

Warsztaty portretowe z Tomkiem Sikorą

[b]Termin:[/b] 15.12.2016 r. w godzinach 16:00 - 19:30

[b]Lokalizacja:[/b]Galeria Pauzaul. Stolarska 5/3, Kraków

[b]Zapisy na stronie [url=http://warsztaty.fujifilm.pl/warsztaty]warsztaty.fujifilm.pl/warsztaty[/url][/b][b]Uczestnictwo bezpłatne[/b]

Wystawa Tribute to Colours

[b]Wernisaż:[/b] 14.12.2016, godz. 19:00

[b]Lokalizacja:[/b]Galeria Pauzaul. Stolarska 5/3, Kraków

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)