Black Friday 2019: CamFi Pro Plus taniej o 260 złotych

Black Friday 2019: CamFi Pro Plus taniej o 260 złotych
Marcin Watemborski

28.11.2019 08:33, aktual.: 28.11.2019 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Praca w studio z kablem podłączonym do aparatu nie należy do najwygodniejszych. Jeśli zależy ci na przesyłaniu plików do komputera bezprzewodowo, wbudowane Wi-Fi może nie dać rady. CamFi Pro Plus rozwiąże ten problem.

Współczesne aparaty mają wbudowane różne typy łączności – Wi-Fi, Bluetooth lub NFC. W przypadku większości korpusów, możliwe jest podłączenie ich za pomocą kabla do komputera i przesyłanie zdjęć od razu na urządzenie. Tethering jest bardzo wygodną sprawą pod kątem ciągłości pracy, ale wciąż musimy pamiętać o kablu i tym, by go nie wyrwać.

CamFi Pro Plus to niewielkie urządzenie radiowe, które po podłączeniu krótkim kabelkiem USB do waszego aparatu, może pracować z częstotliwością sieci 2,4 GHz lub 5 Ghz. Dzięki temu zdjęcia mogą powędrować do komputera nawet z prędkością do 10 MB/s (80 Mb/s). Oczywiście wciąż jest to wolniej niż za pośrednictwem kabla, ale na pewno dużo wygodniej.

Obraz

W paczce z CamFi Pro Plus przychodzi zestaw różnych wtyczek, za pomocą których podłączycie urządzenie do waszego aparatu. Na jednym pełnym ładowaniu baterii, CamFi Pro Plus wytrzyma do 4 godzin ciągłej pracy. Jeśli potrzebujecie, możecie domówić do zestawu specjalny uchwyt, dzięki któremu zyskujecie dodatkowe miejsce na mocowaniu zimnej stopki (bez styków). CamFi Pro Plus może być ładowane za pośrednictwem kabla USB podczas aktywnego działania.

Urządzenie kontrolujecie za pośrednictwem aplikacji dostępnej na Androida oraz iOS. Jest kompatybilne z markami aparatów: Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Phase One, przystawkami MamiyaLeaf, Leica, Olympus, Panasonic. Spis konkretnych modeli znajdziecie na stronie internetowej producenta, bo nie wszystkie aparaty danej marki będą w pełni pracowały lub w ogóle.

Obraz

W promocji na Black Friday na Amazonie możecie go kupić 60 euro taniej, czyli za 239,20 euro. Daje to w przeliczeniu ok. 1000 złotych.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)