Black Friday na wiedzę

Black Friday na wiedzę
Rafał i Diana Krasa

24.11.2017 14:04, aktual.: 26.07.2022 18:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prosiliście o to od dawna - teraz nadarzyła się okazja i każdy kto przegapił jakikolwiek odcinek, bedzie mógł nadrobić zaległości ;) My więc przypominamy Wam nasze filmy, a z okazji Black Friday mamy niespodziankę. W dniach 24-26 listopada są w naszym sklepie za połowę ceny, czyli ceny z przedsprzedaży!

Obraz

Jak poprawnie pracować (łapać ostrość) autofocusem?

"Władca barw"

Od spektrum światła, przez przestrzenie barwne, głębię kolorów, balans bieli, dynamikę, podstawy tworzenia profili barwnych, aż po poprawną kalibrację monitora, środowisko pracy z kolorem i zarządzanie kolorem w systemie operacyjnym, czyli o kolorach od A do Ź.

Więcej informacji na: http://sklep.dr5000.com

"Źródła błysku"

Jest to pierwsza część z całej serii opowiadającej o świetle błyskowym, którą postaramy się raz na zawsze całkowicie wyczerpać ten gigantyczny temat. Pierwszy odcinek zatytułowany "Źródła błysku" opowiada o lampach. O samych urządzeniach. O ich rodzajach, wadach, zaletach, konstrukcji, możliwościach. Od teraz każdy będzie rozumiał jak działa lampa, a wciskając guzik, każdy będzie wiedział co zaszło w środku tego urządzenia i jakie to niesie konsekwencje.

Więcej informacji na: http://sklep.dr5000.com

Potężne kompendium wiedzy o lampach błyskowych - zapowiedź filmu "Źródła błysku"

"Czas relaksu"

Zabierzemy Was ze sobą w podróż pełną przygód i wrażeń. Do pracy. Ale poniekąd też na backstage całego festiwalu. Też, bo oczywiście również bardzo intensywnie będziemy pośród Was. Znowu będzeimy wszędzie! Pokażemy jak i czym wykonaliśmy zdjęcia, które nie tylko zapewniły nam trzecie miejsce w jednym z najbardziej prestiżowych polskich konkursów fotografii prasowej, ale również okazały się najbardziej rozchwytywanymi zdjęciami, jakie kiedykolwiek wykonaliśmy. Będzie cudownie!

Więcej informacji na: http://sklep.dr5000.com

"Zapisz jako"

Tym razem opowiadamy o danych cyfrowych. Opowiadamy o rodzaju danych, o nośnikach danych, o sposobach i procedurach, które od lat skutecznie zabezpieczają efekty naszej pracy. Niestety skuteczna archiwizacja jest nieco bardziej skomplikowana niż "wrzucić pliki na zewnętrzną macierz RAID", ale skoro my sobie z tym poradziliśmy, to poradzi sobie każdy! ;)

Więcej informacji na: http://sklep.dr5000.com

Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)