Błyskawiczny sposób na zdjęcia HDR z Adobe Photoshopa CC [wideoporadnik]

Błyskawiczny sposób na zdjęcia HDR z Adobe Photoshopa CC [wideoporadnik]

© Jakub Kaźmierczyk
© Jakub Kaźmierczyk
Jakub Kaźmierczyk
10.10.2013 15:30, aktualizacja: 26.07.2022 20:08

Nigdy nie byłem fanem wtyczki HDR Pro w poprzednich wersjach programu Adobe Photoshop. W najnowszym Photoshopie CC dokonano istotnych zmian, które wyszły zdecydowanie na korzyść.

Sam nie korzystam zbyt często z funkcji HDR, jednak czasem w scenach o bardzo dużej rozpiętości tonalnej zdarzy mi się zrobić kilka ekspozycji na wszelki wypadek. Późniejsze łączenie ich w Photoshopie CS5 nie należy jednak do najprzyjemniejszych. Dla osób, które na co dzień nie robią zdjęć w tej technice, obsługa wtyczki HDR Pro jest dość problematyczna z uwagi na zupełnie inne nazewnictwo niż w przypadku innych narzędzi Adobe.

[solr id="fotoblogia-pl-81570" excerpt="0" image="1" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/1351,adobe-photoshop-elements-12-tanio-i-bardzo-efektywnie-recenzja" _mphoto="lead-81570-248x168-f8a28a3c09a3d.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3157[/block]

Photoshop CC umożliwia obróbkę zdjęć HDR we wtyczce ACR. Jak wygląda to w praktyce? Tego dowiecie się z poniższego filmu.

Zapraszam na forum.fotoblogia.pl. Możecie się tam dzielić swoimi opiniami na temat wideoporadników i zgłaszać własne propozycje tematów.

Błyskawiczny sposób na zdjęcia HDR wprost z Photoshopa CC [wideoporadnik]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)