Bramkarz reprezentacji Islandii w piłce nożnej jest również reżyserem

Bramkarz reprezentacji Islandii w piłce nożnej jest również reżyserem

Bramkarz reprezentacji Islandii w piłce nożnej jest również reżyserem
Marcin Watemborski
18.06.2018 11:02, aktualizacja: 26.07.2022 17:59

Poznajcie Hannesa Þóra Halldórssona, czyli bramkarza reprezentacji Islandii w piłce nożnej. Oprócz bronienia bramki, ma również inne zajęcie. Gdy nie jest na boisku, nagrywa reklamy. I to całkiem niezłe!

Hannes Þór Halldórsson gra obecnie w klubie Randers FC. Pierwszy występ w reprezentacji Islandii w piłce nożnej zaliczył 6 września 2011 roku podczas meczu z Cyprem. Podczas Euro 2016 zagrał w 5 meczach finałowych reprezentacji Islandii.

SAMAN með Coca-Cola

Thor jest tak dobry, że bez problemu obronił strzał Messiego. Oprocz tego, ma na swoim koncie inne sukcesy – może trochę poza branżą, chociaż nie do końca. Halldórsson jest filmowcem i nagrywa reklamy.

Ostatnio wyreżyserował krótką reklamę Coca-Coli z okazji Mundialu 2018. Inteligentnie w reklamę są wplecione dźwięki nawiązujące do krzyku bitewnego wikingów, składającego się z dwóch klaśnięć i krzyku. Jest to bardzo charakterystyczny dla Islandii sposób zagrzewania do walki. W 2016 roku ”skal” zostało wykonane przez wielu kibiców po powrocie drużyny z mistrzostw.

Iceland performs ultimate 'Viking war chant', throws epic homecoming party for Euro 2016 team

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądały kulisy nagrywania reklamy. Widać, że Halldórsson zna się na rzeczy i wie, czego chcą widzowie – zna ich doskonale, bo to przecież jego kibice.

SAMAN með Coca-Cola | Á bakvið tjöldin

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)