Broncolor Gen Next to konkurs dla młodych fotografów kreatywnych. Do wygrania sprzęt za 24 000 dolarów

Broncolor Gen Next to konkurs dla młodych fotografów kreatywnych. Do wygrania sprzęt za 24 000 dolarów
Marcin Falana

24.01.2017 15:10, aktual.: 26.07.2022 18:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli czujesz, że jesteś przyszłością fotografii kreatywnej, to mamy konkurs, w którym można wygrać sprzęt Broncolor o wartości 24 000 dolarów i możliwość realizacji najśmielszych projektów.

Młodzi fotografowie nie mogą sobie pozwolić na drogi sprzęt studyjny, szczególnie tak renomowanej firmy jak Broncolor. Jednak poza dopłatami unijnymi na firmę jest możliwość zdobycia takiego sprzętu zupełnie za darmo.

Obraz
© © JUSTIN LISTER

Jeżeli jesteś młodym i utalentowanym fotografem przed trzydziestką i szukasz możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej, to warto zwrócić uwagę na konkurs Gen NEXT organizowany przez szwajcarskiego producenta oświetlenia studyjnego, firmę Broncolor. Do wygrania jest sprzęt fotograficzny o wartości 24 000 dolarów. Poza tym laureaci objęci są sponsoringiem z możliwością wypożyczenia sprzętu do swoich projektów.

NATALIA EVELYN BENCICOVA
NATALIA EVELYN BENCICOVA

Koncepcja konkursu jest prosta - Broncolor wyposaża młodego fotografa w najnowszy sprzęt fotograficzny i filmowy, rzuca wyzwanie - zadziwcie nas swoimi zdjęciami (Amaze us with your images). Konkurs Broncolor Gen Next czeka na zgłoszenia do 6 marca 2017 roku. Wystarczy się zarejestrować, przesłać 3 najlepsze zdjęcia i zadziwić organizatorów. Warto pamiętać, że Broncolor to producent sprzętu oświetleniowego, więc dobrze pokazać projekt wykorzystujący taki sprzęt, albo mający potencjał w tym kierunku.

Obraz
© © DAVID SHELDRICK

Na blogu Gen NEXT możecie zobaczyć, co dzieje się za kulisami, przejrzeć filmiki instruktażowe także o oświetleniu i inspiracje innych, młodych profesjonalistów. Wśród laureatów edycji z roku 2016 znalazła się między innymi Lara Zankoul, o której pisaliśmy jakiś czas temu.

Obraz
© © LARA ZANKOUL
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)