Burmistrz Połańca chwali się, że zrobił zdjęcia UFO. Sprawą zajmują się eksperci

Burmistrz Połańca chwali się, że zrobił zdjęcia UFO. Sprawą zajmują się eksperci
17.08.2021 09:57
Burmistrz Połańca chwali się, że zrobił zdjęcia UFO. Sprawą zajmują się eksperci
Źródło zdjęć: © © Jacek Tarnowski / [Facebook](https://www.facebook.com/jacek.tarnowski.54)

Jacek Tarnowski, który jest burmistrzem Połańca, opublikował w mediach społecznych informację wraz ze zdjęciami dotyczącą niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO). Polityk podaje dość interesujące szczegóły na temat zjawiska i oddaje sprawę w ręce ekspertów.

Burmistrz Połańca chwali się, że miesiąc temu zrobił kilak zdjęć „pojazdy latającego na Połanieckim niebie” (pisownia oryginalna). Jacek Tarnowski utrzymuje, że pojazd miał wyraźnie napęd, najwyraźniej o charakterze pulsacyjnym, co wskazują zdjęcia w całości.

Polityk z 8-tysięcznego miasta informuje, że przez ostatni miesiąc starał się pogłębić swoją wiedzę i pokazać te zdjęcia ekspertom. W rozmowie z Tygodnikiem Nadwiślańskim, burmistrz podkreśla, że cały czas czeka na opinię znawców tematu – jakich, niewiadomo.

Przypomnijmy, że silniki pulsacyjne to odmiana silników odrzutowych, które są pozbawione sprężarki. Ich ciąg jest niewielki i rośnie w miarę wzrostu prędkości. W przypadku instalowania ich w statkach powietrznych, konieczne jest zamontowanie dodatkowego silnika lub wyrzutni. Istotne jest też to, że spalanie pulsacyjne jest bardzo głośne i trzęsie pojazdem. Silniki pulsacyjne są nieskomplikowane i wymagają dość prostych materiałów.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)