Burmistrz Połańca chwali się, że zrobił zdjęcia UFO. Sprawą zajmują się eksperci

Burmistrz Połańca chwali się, że zrobił zdjęcia UFO. Sprawą zajmują się eksperci

Burmistrz Połańca chwali się, że zrobił zdjęcia UFO. Sprawą zajmują się eksperci
Źródło zdjęć: © © Jacek Tarnowski / [Facebook](https://www.facebook.com/jacek.tarnowski.54)
Marcin Watemborski
17.08.2021 09:57, aktualizacja: 26.07.2022 14:23

Jacek Tarnowski, który jest burmistrzem Połańca, opublikował w mediach społecznych informację wraz ze zdjęciami dotyczącą niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO). Polityk podaje dość interesujące szczegóły na temat zjawiska i oddaje sprawę w ręce ekspertów.

Burmistrz Połańca chwali się, że miesiąc temu zrobił kilak zdjęć „pojazdy latającego na Połanieckim niebie” (pisownia oryginalna). Jacek Tarnowski utrzymuje, że pojazd miał wyraźnie napęd, najwyraźniej o charakterze pulsacyjnym, co wskazują zdjęcia w całości.

Polityk z 8-tysięcznego miasta informuje, że przez ostatni miesiąc starał się pogłębić swoją wiedzę i pokazać te zdjęcia ekspertom. W rozmowie z Tygodnikiem Nadwiślańskim, burmistrz podkreśla, że cały czas czeka na opinię znawców tematu – jakich, niewiadomo.

Przypomnijmy, że silniki pulsacyjne to odmiana silników odrzutowych, które są pozbawione sprężarki. Ich ciąg jest niewielki i rośnie w miarę wzrostu prędkości. W przypadku instalowania ich w statkach powietrznych, konieczne jest zamontowanie dodatkowego silnika lub wyrzutni. Istotne jest też to, że spalanie pulsacyjne jest bardzo głośne i trzęsie pojazdem. Silniki pulsacyjne są nieskomplikowane i wymagają dość prostych materiałów.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)