Cała "prawda" o efektownych filmach skateboardowych

Cała "prawda" o efektownych filmach skateboardowych
Źródło zdjęć: © © Jeff Won Song / [YouTube](https://youtu.be/37MH8WVrD5I)
Kasia Piotrowska

14.12.2018 12:51, aktual.: 26.07.2022 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Skomplikowane ewolucje na deskorolce, które widzicie na filmach skateboardowych wydają się wam nierealne? Myślicie, że nie da się ich wykonać, a skateboardowcy używają jakichś sztuczek, żeby nagrać swoje wyczyny? Przekonajcie się jak powstają te filmy.

"Trasher” to jedna z najpopularniejszych marek skateboardowych. Słyszał o niej chyba każdy, kto kiedykolwiek jeździł na deskorolce. Na stronie internetowej magazynu pojawił się ostatnio film, który z przymrużeniem oka pokazuje, jak powstają filmy z akrobacjami "skaterów". Zobaczyć je możemy często na YouTube.

Jeff DeChesare wraz z przyjaciółmi zdradzają "sekrety" powstawania filmów, na których skateboardowcy prezentują swoje akrobatyczne umiejętności. Zabawny film sugeruje, że efektowne filmy mają niewiele wspólnego z prawdą, a to za sprawą przebranych na zielono ludzi, którzy nieco "pomagają" w wykonywaniu skomplikowanych ewolucji. Zielone kombinezony mają sprawić, że usunięcie postaci w postprodukcji będzie dużo prostsze.

Making a Skate Video

Po obejrzeniu tego krótkiego materiału już nigdy nie spojrzycie tak samo na osoby jeżdżące na desce. Popatrzycie na nie z uśmiechem, bo ten film, to oczywiście dowcip, ale za to bardzo dobry! Jaka jest więc prawda o skateboardowcach? Najwyraźniej taka, że to ludzie z dystansem, którzy lubią się śmiać, nawet sami z siebie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)