Cała "prawda" o efektownych filmach skateboardowych

Cała "prawda" o efektownych filmach skateboardowych

Cała "prawda" o efektownych filmach skateboardowych
Źródło zdjęć: © © Jeff Won Song / [YouTube](https://youtu.be/37MH8WVrD5I)
Kasia Piotrowska
14.12.2018 12:51, aktualizacja: 26.07.2022 16:01

Skomplikowane ewolucje na deskorolce, które widzicie na filmach skateboardowych wydają się wam nierealne? Myślicie, że nie da się ich wykonać, a skateboardowcy używają jakichś sztuczek, żeby nagrać swoje wyczyny? Przekonajcie się jak powstają te filmy.

"Trasher” to jedna z najpopularniejszych marek skateboardowych. Słyszał o niej chyba każdy, kto kiedykolwiek jeździł na deskorolce. Na stronie internetowej magazynu pojawił się ostatnio film, który z przymrużeniem oka pokazuje, jak powstają filmy z akrobacjami "skaterów". Zobaczyć je możemy często na YouTube.

Jeff DeChesare wraz z przyjaciółmi zdradzają "sekrety" powstawania filmów, na których skateboardowcy prezentują swoje akrobatyczne umiejętności. Zabawny film sugeruje, że efektowne filmy mają niewiele wspólnego z prawdą, a to za sprawą przebranych na zielono ludzi, którzy nieco "pomagają" w wykonywaniu skomplikowanych ewolucji. Zielone kombinezony mają sprawić, że usunięcie postaci w postprodukcji będzie dużo prostsze.

Making a Skate Video

Po obejrzeniu tego krótkiego materiału już nigdy nie spojrzycie tak samo na osoby jeżdżące na desce. Popatrzycie na nie z uśmiechem, bo ten film, to oczywiście dowcip, ale za to bardzo dobry! Jaka jest więc prawda o skateboardowcach? Najwyraźniej taka, że to ludzie z dystansem, którzy lubią się śmiać, nawet sami z siebie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)