Canon 7D we wrześniu?
Francuski sklep fotograficzny, Muller Photo, umieścił na swoich stronach informacje o prawdopodobnie nowym aparacie Canona, czyli modelu 7D, o którym spekuluje się już od dłuższego czasu
Co ciekawe, nie zamieszczono konkretnych informacji o charakterystyce aparatu, a jedynie cenę (2990 euro) i zdjęcie, które możecie zobaczyć powyżej. Widać na nim napis Canon 7D z obiektywem EF 24-105 L IS USM.
Należy traktować powyższe informacje na razie jako plotki, gdyż jest wielce możliwe, że Muller Photo chce po prostu skupić na sobie zainteresowanie i liczy na darmową reklamę (co, trzeba przyznać nieźle mu się udaje...).
Tak czy inaczej, prawdę poznamy najpewniej podczas zbliżających się targów Photokina 2008, które odbędą się 23-29 września 2008. Jeśli Canon ma ogłosić produkcję nowego modelu to najprawdopodobniej stanie się to właśnie wtedy.
Źródło: ImagingInsider