Canon Cross Media Station - ciekawostka z Canon EXPO 2010 w Paryżu

Canon Cross Media Station - ciekawostka z Canon EXPO 2010 w Paryżu

Canon Cross Media Station
Canon Cross Media Station
Mateusz Gołąb
14.10.2010 12:35, aktualizacja: 01.08.2022 15:04

W europejskiej odmianie imprezy Canon EXPO, która odbywa się właśnie w Paryżu, firma pokazała ciekawostkę - Canon Cross Media Station. Urządzenie rozwiązuje problem kabli i kabelków służących do ładowania akumulatorów różnych urządzeń oraz bezprzewodowego przesyłania zdjęć i filmów. Nawet fajne.

Na Canon EXPO pokazywane są prawie wszystkie innowacje i prototypy, nad jakimi pracuje firma w swoich laboratoriach. W serwisie TrustedReviews.com ukazał się film, który demonstruje, jak działa Cross Media Station. A jak działa? Wygląda na to, że świetnie. Istotny problem - na pierwszy rzut oka - to wielkość pudła - jest ogromne. Ale z drugiej strony dzięki temu możemy ustawić tam trzy urządzenia jednocześnie:

Canon Cross Media Station

Wystarczy położyć urządzenie na blaciku i cieszyć się z indukcyjnego ładowania akumulatora oraz bezprzewodowo przesyłać (również strumieniowo) filmy i zdjęcia do takich urządzeń, jak telewizory, smartfony, komputery czy drukarki. Do tego oczywiście można też przesyłać je bezpośrednio do serwisów społecznościowych. Brzmi rewelacyjnie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)