Canon EOS 7DSV (Studio Version) z funkcją... czytania kodów kresowych

Canon EOS 7DSV (Studio Version) z funkcją... czytania kodów kresowych

Canon EOS 7DSV (Studio Version), czyli dla reporterów zdalnie sterowanych
Canon EOS 7DSV (Studio Version), czyli dla reporterów zdalnie sterowanych
Krzysztof Basel
18.08.2010 16:21, aktualizacja: 01.08.2022 15:09

Canon EOS 7DSV (Studio Version) to nowa studyjna wersja popularnej lustrzanki marki Canon. Specjalna wersja aparatu ma wyróżniać się możliwością... współpracy z opcjonalnym czytnikiem kodów kreskowych czy opcją blokowania funkcjonalności i ustawień aparatu z poziomu administratora.

Nowa wersja Canona 7D ma usprawnić pracę w studiach fotograficznych, gdzie przetwarza się mnóstwo zdjęć i konieczne jest przypisywanie do nich danych. Dołączanie fotografii dodatkowych danych EXIF będzie możliwe, dzięki możliwości współpracy Canona EOS 7DSV z opcjonalnym czytnikiem kodów kreskowych.

Dużym usprawnieniem może też być możliwość blokowania niektórych funkcji i ustawień użytkownikowi z prawami administratora. Pozwoli to na lepszą kontrolę nad wykorzystywanym sprzętem oraz trwałe ustawienie pewnych ustawień, które muszą być identyczne na wszystkich zdjęciach. Specjalna wersja Canona 7D ma zostać wyposażona w cztery różne poziomy blokad.

Canon EOS 7DSV jest dedykowany do pracy dużych studiach, ale także przy zarządzaniu zdjęciami w medycynie czy w pracowniach kryminalistycznych.

Aparat w zestawie do czytania kodów kreskowych (EOS 7DSV i transmiter WFT-E5A ze zmienionym oprogramowaniem) ma kosztować w USA 2599 dolarów. Za sam korpus EOS 7DSV zapłacimy 1829 dolarów. Nowe produkty będą dostępne na specjalne zamówienie poprzez autoryzowanych dystrybutorów firmy Canon. Nie wiadomo czy aparaty trafią także do Polski.

Źródło: Canon

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)