Canon EOS M3 - bezlusterkowiec z lepszą ergonomią i matrycą 24 Mpix

Canon EOS M3 - bezlusterkowiec z lepszą ergonomią i matrycą 24 Mpix

Canon EOS M3
Canon EOS M3
Marcin Falana
06.02.2015 09:28, aktualizacja: 26.07.2022 19:42

Canon EOS M3 to nowy bezlusterkowiec w ofercie japońskiego producenta. Aparat ma 24,2-megapikselową matrycę w rozmiarze APS-C i hybrydowy autofokus Hybrid CMOS AF III.

Canon EOS M3
Canon EOS M3

Kolejną dzisiejszą premierą jest bezlusterkowiec Canon EOS M3, który ma 24,2-megapikselową matrycę CMOS w rozmiarze APS-C obsługiwaną przez procesor obrazu DIGIC 6.

Canon EOS M3
Canon EOS M3

EOS M3 został wyposażony w przednią tarczę nastaw, autofokus Hybrid CMOS AF III i 3-calowy, odchylany i dotykowy ekran LCD, z możliwością wykonywania autoportretów. Apatat ma nieduży uchwyt z przodu, wyposażono go także w Wi-Fi i NFC. Na pokładzie Canona EOS M3 znajdziemy także wbudowaną lampę błyskową i gorącą stopkę. Pod względem funkcji filmowych EOS M3 oferuje jakość Full HD 1080/30p w formacie MP4.

Canon EOS M3
Canon EOS M3

Canon dość nieśmiało postępuje na rynku bezlusterkowców, nie chcąc psuć sprzedaży lustrzanek. Jako jedna z ostatnich firm zaprezentowali swój bezlusterkowiec EOS-a M. Czy z wprowadzeniem modelu EOS M3 możemy się spodziewać więcej? Po specyfikacji autofokusa, który był główną bolączką poprzednika, można przypuszczać, że będzie lepiej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)