Canon EOS M3 - bezlusterkowiec z lepszą ergonomią i matrycą 24 Mpix

Canon EOS M3 - bezlusterkowiec z lepszą ergonomią i matrycą 24 Mpix06.02.2015 09:28
Canon EOS M3
Canon EOS M3
Marcin Falana

Canon EOS M3 to nowy bezlusterkowiec w ofercie japońskiego producenta. Aparat ma 24,2-megapikselową matrycę w rozmiarze APS-C i hybrydowy autofokus Hybrid CMOS AF III.

Canon EOS M3
Canon EOS M3

Kolejną dzisiejszą premierą jest bezlusterkowiec Canon EOS M3, który ma 24,2-megapikselową matrycę CMOS w rozmiarze APS-C obsługiwaną przez procesor obrazu DIGIC 6.

Canon EOS M3
Canon EOS M3

EOS M3 został wyposażony w przednią tarczę nastaw, autofokus Hybrid CMOS AF III i 3-calowy, odchylany i dotykowy ekran LCD, z możliwością wykonywania autoportretów. Apatat ma nieduży uchwyt z przodu, wyposażono go także w Wi-Fi i NFC. Na pokładzie Canona EOS M3 znajdziemy także wbudowaną lampę błyskową i gorącą stopkę. Pod względem funkcji filmowych EOS M3 oferuje jakość Full HD 1080/30p w formacie MP4.

Canon EOS M3
Canon EOS M3

Canon dość nieśmiało postępuje na rynku bezlusterkowców, nie chcąc psuć sprzedaży lustrzanek. Jako jedna z ostatnich firm zaprezentowali swój bezlusterkowiec EOS-a M. Czy z wprowadzeniem modelu EOS M3 możemy się spodziewać więcej? Po specyfikacji autofokusa, który był główną bolączką poprzednika, można przypuszczać, że będzie lepiej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)