Canon: Najnowsza promocja typu Cashback. Nawet 1290 zł zwrotu

Canon: Najnowsza promocja typu Cashback. Nawet 1290 zł zwrotu

Canon: Najnowsza promocja typu Cashback. Nawet 1290 zł zwrotu
INFORMACJE PRASOWE
15.05.2019 11:36, aktualizacja: 26.07.2022 15:49

Rusza letnia promocja Canon na wybrane lustrzanki, bezlusterkowce i obiektywy, a także drukarki SELPHY i lampy Speedlite. W ramach promocji można otrzymać częściowy zwrot pieniędzy nawet do 1290 zł. Co ważne, najnowsza promocja łączy się z innymi aktualnymi promocjami Canon.

Canon rozpoczyna letnią kampanię promocyjną obejmującą wybrane lustrzanki, bezlusterkowce i obiektywy, a także drukarki SELPHY i lampy Speedlite. W ramach promocji, przy zakupie produktów promocyjnych (pełna lista poniżej) można otrzymać częściowy zwrot pieniędzy nawet do 1290 zł. Aby wziąć udział w promocji, zakupiony produkt należy zarejestrować za pomocą formularza na stronie internetowej. Promocję „Canon – Zwrot gotówki” można łączyć z innymi aktualnymi promocjami Canon.

Obraz

Aby wziąć udział w promocji „Canon – Zwrot gotówki” należy:

  • Kupić produkt/-y objęte promocją w okresie 15.05.2019 - 31.07.2019 r.
  • Z opakowania produktu wyciąć kod kreskowy i numer seryjny.
  • Nie później niż do 31.08.2019 r. zarejestrować swój zakup poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz załączenie kolorowego skanu/zdjęcia wyciętego kodu; formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej.

Zasady promocji

  • Każda osoba/firma może otrzymać zwrot pieniędzy za maksymalnie 1 sztukę każdego produktu objętego promocją (w całym okresie promocji).
  • Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu. Nie są objęte promocją produkty pochodzące z rozkompletowania oryginalnych zestawów (białe pudełka).
Obraz
Obraz

Promocja łączy się z innymi promocjami Canon. Wszystkie aktualne promocje dostępne są na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)