Canon ogłasza promocję cashback. Do odebrania nawet 1290 złotych

Canon ogłasza promocję cashback. Do odebrania nawet 1290 złotych

Canon ogłasza promocję cashback. Do odebrania nawet 1290 złotych
Redakcja Fotoblogia.pl
16.05.2018 07:27, aktualizacja: 26.07.2022 18:02

Canon ogłasza letnią kampanię promocyjną ”Canon – Zwrot gotówki”. Po zarejestrowaniu zakupu będziecie mogli otrzymać do 1290 złotych zwrotu. Nietypowe jest to, że ta promocja łączy się z innymi.

Akcja ”Canon – Zwrot gotówki” łączy się z innymi promocjami, jak np. ”Zwrot gotóki przy zakupie aparatu i obiektywu”. Mogą w niej wziąć udział użytkownicy, którzy kupili produkty objęte promocją w dniach 15.05 – 31.07.2018. By wziąć udział musicie wyciąć kod kreskowy oraz numer seryjny z opakowania, zarejestrować swój zakup na stronie internetowej, załączając kolorowe zdjęcie/ skan wycinka z kartonu.

Obraz

Każda osoba lub firma może otrzymać zwrot pieniędzy tylko za 1 sztukę produktu z promocji. Promocja obejmuje tylko produkty oyginalnie zapakowane z numerem EAN i numerem seryjnym produktu, więc produkt z rozkompletowanych zestawów nie wchodzi w grę. W przypadku zakupu zestawu (korpus i obiektyw), zwrot będzie tylko za korpus aparatu.

Lustrzanki Canon, objęte promocją:

Bezlusterkowce:

Obiektywy:

Aparaty kompaktowe:

Lampy błyskowe:

  • Speedlite 430 EX III (280 PLN)

Kamery:

  • Legria GX 10 (860 PLN)

Listę sklepów, w których możecie kupić sprzęt, objęty promocją jak i więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)