Canon PowerShot SX700 HS
Katalog aparatów fotograficznychCanon PowerShot SX700 HS
Canon PowerShot SX700 HS
  • Rodzaj: Aparat kompaktowy
  • Nośniki zapisu: SD
  • Maksymalny rozmiar zdjęcia: 4608 x 3456 px
  • Rozdzielczość matrycy: 16 Mpix
  • Rozmiar matrycy: 6.17 x 4.55 mm
Ocena użytkowników
4.614 ocen
Twoja ocena

Aparat Canon PowerShot SX700 HS to kompakt o standardowych parametrach, które powinny przypaść do gustu amatorom fotografii. Wyposażony został w 30-krotny zoom optyczny i funkcje tworzenia materiałów filmowych w jakości Full HD.

Canon PowerShot SX700 HS – zdjęcia

Zdjęcia wykonywane aparatem Canon PowerShot SX700 HS są ostre i odpowiednio naświetlone. Odpowiadają za to parametry kompaktu, w tym szerokokątny obiektyw 25 mm, dzięki któremu uda się zarejestrować szerokie krajobrazy czy dużą grupę ludzi. Aparat wyposażony został także w 30-krotny zoom optyczny w trybie normalnym i 60-krotny zoom w trybie ZoomPlus, pozwalające na maksymalne przybliżenie obiektu bez utraty doskonałej jakości zdjęć. Do wykonania niesamowitych fotografii Canonem PowerShot SX700 HS przyczynia się też procesor DIGIC 6 oraz matryca CMOS o rozdzielczości 16,1 megapiksela.

Aparat kompaktowy Canon PowerShot SX700 HS wyposażony został w funkcję inteligentnej stabilizacji obrazu, a dodatkowo w 5-osiową dynamiczną stabilizację obrazu, co pozytywnie wpływa na jakość wykonanych zdjęć i nagrań w dużym przybliżeniu albo przy słabym oświetleniu.

Canon PowerShot SX700 HS – filmy

Nagrywanie filmów staje się przyjemnością, gdy obraz powstaje w jakości Full HD. Tak właśnie jest w aparacie Canon PowerShot SX700 HS, który rejestruje nagrania z prędkością 60 klatek na sekundę i co ważne, z dźwiękiem stereo. Kompakt pozwala na ręczną regulację ostrości i zapisywanie filmu w formacie MP4, dzięki czemu możliwa jest łatwa edycja i udostępnianie pliku.

Warto wspomnieć, że kompakt Canon PowerShot SX700 HS daje użytkownikowi możliwość nagrywania dynamicznych scen, dzięki rejestrowania z dużą szybkością, trybowi Super Slow Motion Movie i szybkiemu autofokusowi. Poza tym użytkownik Canona PowerShot SX700 HS doceni liczne tryby twórcze, które pozwolą na nadanie nagraniom bardziej spersonalizowanego charakteru.

Canon PowerShot SX700 HS – budowa i obsługa

Canon PowerShot SX700 HS to sprzęt o niewielkich rozmiarach. Jest też dość lekki – jego waga to niecałe 300 g. Kompakt dobrze trzyma się w dłoni, dzięki lekko zaokrąglonym krawędziom. Również logiczne menu i odpowiednio rozmieszczone przyciski pozwalają na zwinną obsługę Canona PowerShot SX700 HS.

Znacznym ułatwieniem podczas wykonywania zdjęć lub rejestrowania filmów jest możliwość korzystania z 3-calowego wyświetlacza LCD PureColor II G, który wyróżnia przestrzeń odwzorowania kolorów 922 tys. punktów w układzie sRGB. Aparatem można zarządzać również w trybie manualnym Av i Tv.

Kolejny atut Canona PowerShot SX700 HS to łączność Wi-Fi i moduł NFC. Ułatwia to łączenie z innymi urządzeniami elektronicznymi, a co za tym idzie szybsze przesyłanie danych, a także daje możliwość zdalnego nagrywania i śledzenia lokalizacji z użyciem smartfona.

Canon PowerShot SX700 HS – cena

Zakup aparatu Canon PowerShot SX700 HS to wydatek rzędu 1000 zł. W tej cenie jednak użytkownik otrzymuje dobry jakościowo sprzęt o łatwej obsłudze i zadowalających parametrach.

Dane techniczne
ProducentCanon
RodzajAparat kompaktowy
Bagnet
Nośniki zapisuSD
Data premiery2014
Cena w dniu premiery$349.99
Canon PowerShot SX700 HS - opinie (0)
Aparaty fotograficzne podobne do Canon PowerShot SX700 HS
Artykuły o Canon PowerShot SX700 HS