Canon przedstawia ”Poszukiwaczy światła” – profesjonalnych fotografów, reprezentujących markę

Canon przedstawia ”Poszukiwaczy światła” – profesjonalnych fotografów, reprezentujących markę
Marcin Watemborski

29.05.2017 07:23, aktual.: 29.05.2017 15:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Canon postanowiła wypuścić serię filmów zatytułowanych ”Explorers of Light”. Przedstawia w niej to, jak zaczęła się kariera profesjonalnych fotografów współpracujących z marką. Oto pięciu z nich.

5 nowych filmików dołączyło do serii Canona ”Explorers of Light”. Wśród znanych fotografów, współpracujących z firmą, znajdują się takie nazwiska, jak: Sue Bryce, Joel Grimes, Rick Sammon i Jimmy Chin. Nowi fotografowie, którzy znaleźli się wśród ”Poszukiwaczy światła” to: Douglas Kirkland, Jeremy Cowart, Damian Strohmeyer, Stephanie Sinclair oraz Michael Tcherevkoff.

Tytuł, którym Canon nazwał swoich fotografów, jest dość interesujący, zwłaszcza że każda z prezentowanych sylwetek to osoba na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo podoba mi się to, że w cyklu filmików każdy z nich podkreśla, że wciąż poszukują światła i stale się rozwijają. W karierze fotograficznej nie można po prostu osiąść na laurach, lecz cały czas doskonalić swoje umiejętności.

Canon Explorers Of Light - Douglas Kirkland

Fotograf gwiazd. W swojej karierze zawodowej fotografował takie ikony kina jak np. Marilyn Monroe.

Canon Explorers Of Light - Jeremy Cowart

Jest on współtwórcą Help-Portrait – przedsięwzięcia dobroczynnego, które pomaga ludziom za sprawą fotografii portretowej.

Canon Explorers Of Light - Damian Strohmeyer

Strohmeyer jest fotografem sportowym z Bostonu. To jeden z profesjonalistów, który pamięta jeszcze czasy, gdy autofokus był tylko raczkującym pomysłem.

Stephanie Sinclair

Sinclair jest fotoreporterką, która koncentruje swoją pracę wokół tematu równouprawnienia i praw człowieka. Jest również założycielką organizacji Too Young to Wed.

Michael Tcherevkoff

Ten fotograf to definicja kreatywności. W swoich pracach stara się realizować skomplikowane wizje. Miał przyjemność realizować kampanie dla takich firm, jak: amerykańska sieć telefonii komórkowej AT&T czy L’Oreal.

Więcej inspirujących filmów o fotografach Canona znajdziecie na YouTube.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)