Canon wypuszcza nową kolekcję ubrań specjalnie dla entuzjastów fotografii

Canon wypuszcza nową kolekcję ubrań specjalnie dla entuzjastów fotografii

Canon wypuszcza nową kolekcję ubrań specjalnie dla entuzjastów fotografii
Redakcja Fotoblogia.pl
23.03.2017 08:15, aktualizacja: 26.07.2022 18:35

Jeśli jesteście zapalonymi miłośnikami firmy Canon i marzycie o koszulce pokazującej ewolucję aparatów, to Wasze marzenie właśnie się spełnia. Żeby nie było tak idealnie – przydałby się Wam ktoś znajomy na terenie Wielkiej Brytanii.

Brytyjski oddział firmy Canon stworzył coś dla swoich największych fanów. Kolekcja ubrań zawiera torby, koszulki, czapki, parasole, kurtki, a nawet śliniaczki dla dzieci. Czyż to nie urocze? Prezentujemy wam niektóre z produktów - więcej z nich znajdziecie na stronie oficjalnego sklepu Canona.

Śliniaczek z uroczym Canonem – 8 funtów

Jeśli jesteście fotografami i rodzicami – to zdecydowanie coś dla was i dla waszej pociechy. Jasny śliniaczek z biało-zielonym aparatem na pewno przypadnie do gustu również waszemu dziecku. Być może dzięki temu pójdzie w fotograficzne ślady rodziców? Cena w przeliczeniu na złotówki: 40 zł.

Obraz

Koszulka z historią aparatów – 29 funtów

Miłośnicy luster japońskiego producenta na pewno z chęcią poszczycą się białymi wzorami na czarnej koszulce. Przedstawiają ewolucję aparatów tego producenta. Cena w przeliczeniu na złotówki: 145 zł.

Obraz

Parasol Canon – 25 funtów

Najwyższe modele lustrzanek marki Canon są uszczelnione przed wilgocią, ale nie zagwarantują takiej ochrony przed deszczem, jak porządny parasol. 92-centymetrowy parasol Canona ochroni was i wasz sprzęt przed zmoknięciem. Aby każdy wiedział, że jesteście fanami Canona, dookoła czarnego parasola umieszczono białe logo oraz grafiki prezentujące ewolucję aparatów japońskiego producenta. Cena w przeliczeniu na złotówki: 125 zł.

Obraz

Czapka z historycznym logo firmy – 12,50 funta

Zanim firma Canon weszła na międzynarodowy rynek, nosiła nazwę „Camera Kwanon”. Jeśli byście nie wiedzieli, kiedy powstała ta marka, czapka wam to przypomni. Był to rok 1934. Cena w przeliczeniu na złotówki: 62,50 zł.

Obraz

Niestety, na razie nie ma dostaw produktów do Polski. Na oficjalnej stronie sklepu Canona widnieje informacja, że produkty są dostarczane jedynie na terenie Wielkiej Brytanii.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)