Cashback Canona to najlepszy moment na kupowanie sprzętu fotograficznego

Cashback Canona to najlepszy moment na kupowanie sprzętu fotograficznego20.11.2017 15:49
Cashback Canona to najlepszy moment na kupowanie sprzętu fotograficznego
Marcin Falana

Koniec roku to dobra okazja do kupna sprzętu fotograficznego trochę taniej. Canon przygotował promocję cashback, dzięki, której można zaoszczędzić nawet 1290 zł.

Jeżeli przymierzacie się do zakupu aparatu, obiektywu albo innych akcesoriów Canona jak lampy reporterskie, drukarki czy kamery to warto zwrócić uwagę na promocję cashback dzięki, której możemy zaoszczędzić na kupnie nowego sprzętu. Promocja obowiązuje wyłącznie w wybranych sieciach sprzedaży. Oczywiście największy zwrot otrzymamy za najdroższe produkty, ale zawsze opłaca się zaoszczędzić kilkaset złotych na aparacie czy obiektywie.

Jak skorzystać z promocji cashback Canona?

Żeby skorzystać z cashbacku Canona należy w terminie od 02.11.2017 do 31.01.2018 kupić jeden z produktów objętych promocją. Następnie trzeba wyciąć z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny i przesłać kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy. Trzeba też zarejestrować zakup poprzez formularz zgłoszeniowy nie później niż do 15.02.2018.

Canon EOS 200D
Źródło zdjęć: © © KB
Canon EOS 200D

Warto przy tym zaznaczyć, że każda osoba/firma może otrzymać zwrot pieniędzy za maksymalnie 1 sztukę każdego produktu objętego promocją. W przypadku zakupu zestawu (body + obiektyw) zwrot można otrzymać wyłącznie za produkt główny (body). Canon nie tylko zwraca gotówkę, do niektórych produktów dodaje przestrzeń w chmurze w aplikacjach Irista lub Lifecake.

Lustrzanki

Poza tym możemy taniej kupić lampę reporterską Speedlite 430 EX III RT (280 zł zwrotu), oraz drukarki Pixma TS6150 (90 zł), TS8150 (90 zł), G3400 (90 zł) i Selphy CP1300 (65 zł). Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie www.canon.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)