Celebryci fotografują

"Milość na Krymie", Fot. Janusz Gajos
"Milość na Krymie", Fot. Janusz Gajos
Jakub Kaźmierczyk

28.11.2011 16:30, aktual.: 01.08.2022 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak się okazuje, w świecie fotografii jest kilka osób, które znane są z zupełnie innych niż fotografia dziedzin. Aktorzy, piosenkarze, politycy. Kto to taki?

Justyna Steczkowska

Jej piosenek nikomu nie trzeba przedstawiać. W telewizji Polsat Cafe prowadzi nawet nieco pretensjonalny i chłodno oceniany przez środowisko fotograficzne program "W obiektywie Justyny Steczkowskiej". Robione przez nią zdjęcia przedstawiają głównie kobiety. Ocenę jej zdjęć pozostawiam Wam :)

Marek Niedźwiecki

Marka znamy głównie z jego głosu, gdyż od lat pracuje w popularnej Trójce. Jego zdjęcia to krajobrazy i zdjęcia z podróży. W jego fotografiach na próżno doszukiwać się kadrów godnych mistrzów fotografii, ale nie sposób odmówić im poprawności i tego, że po prostu cieszą oko. Tak trzymać!

Fot. Marek Niedźwiecki
Fot. Marek Niedźwiecki

Dmitrij Miedwiediew

O zdjęciach prezydenta Rosji pisaliśmy już przy okazji najdrożej sprzedanych na świecie zdjęć. Nic dziwnego, bo jego zdjęcie zajmuje w tym momencie  siódme miejsce w rankingu. Głowa mocarstwa słynie również z upodobania do Leiki i innych drogich gadżetów.

Fot. Dimitrij Miedwiediew
Fot. Dimitrij Miedwiediew

Bryan Adams

"Everything I do" czy "Please forgive me" to tylko niektóre z utworów tego znanego piosenkarza. Jego zdjęcia chyba najbardziej przypadły mi do gustu. Fotografuje głównie kobiety, m.in. dla Vogue i Zoo Magazine. Warto przejrzeć jego stronę poświęconą tylko fotografii, naprawdę robi wrażenie.

Hear the World - Bryan Adams' celebrity exhibition comes to London

Janusz Gajos

Przyznaje, że jego warsztat nie jest zbyt mocny. Rzeczywiście, widać łamanie zasad kompozycji, ale w tym cały urok. Aktor bardzo ciekawie patrzy na świat i doskonale potrafi to udokumentować. Fotografuje głównie życie teatru, przedstawienia, kulisy, czyli to, czym żyje. Zdjęcia są przede wszystkim niebanalne, a to się naprawdę ceni.

Fot. Janusz Gajos
Fot. Janusz Gajos
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)